redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Pariser No. 2
Bernard Tabak
by Konserwatysta     Styczeń 27, 2010    
Ocena ogólna 

3.4
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

5.0

Pan Tadeusz

Mam, nie mogłem się oprzeć, kupiłem. Nazywam ją żartobliwie - Pan Tadeusz. Opakowanie opakowaniem, byle było estetyczne - to jest. Zapach? Z początku poczułem zapach liści, które leżą już od jakiegoś czasu w parku i jeszcze coś... zapach strychu, starych desek. Spodziewałem się zapachu jakiś ziół, ale raczej czuję zmielone siano i jeszcze coś suszonego. No i oczywiscie czuć tytoń, czuć go dość przyjemnie bo wychodzi na wierzch dopiero po chwili i utrzymuje się dłuższy czas. Moc? Trzeba przyznać, że miewa, czasem czuję, czasem nie, delikatnie pobudza. Smak? Tak, skusiłem się i posmakowałem - smak słonawo kwaskawy (kwaskawy bardzo delikatnie), głównie sól - co oni tam dodali? Sole jakieś najwidoczniej. Extra efekty? I owszem, ta tabaka łaskocze nozdrza przy zażywaniu - bardzo przyjemne uczucie, którego nie miałem okazji doświadczyć przy innych wyrobach. Po prostu łaskocze i orzeźwia. Bernard? Zażywając w ciemno nie powiedziałbym, że to wyrób Bernarda - nie ma tego charakterystycznego aromatu, jest coś zupełnie innego tylko delikatnie podobnego. Tabaka jest dość sucha ale to jest jej zaleta. Nie przechodzi do gardła, siedzi w nosie tam gdzie jej miejsce. Warto spróbować, ale nie koniecznie kupować. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś mi tu podrzucił zmiotki z podłogi, a ja doszukuję się w nich głębszego sensu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Łaskocze ;)
Coś innego
Minusy Tabaki
Cieżko odnieść go do czegoś znanego
Aromat bez wodotrysków
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or