redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Klostermischung
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Mmmm...mnich pychotka :)

Pierwsza wiosenna burza zaliczona, spacer po jednym z najładniejszych zakątków mojego ponurego miasta natchnął mnie do napisania pierwszej w swoim życiu „recenzji”. Będą to moje odczucia i wrażenia po zażyciu tej tabaki, gdyż do napisania prawdziwej recenzji nie mam ani wystarczającego doświadczenia, ani wiedzy na temat tabak.
Klostermischung , ta nazwa często pojawia się na forum za sprawą głównie jednego kolegi (i to właściwie skłoniło mnie do jej zakupienia). To pierwsza tabaka od Bernarda jaką mi było dane skosztować i nie żałuje decyzji. Już po otwarciu paczki z pozostałych aromatów można było wyczuć słodkawy smak Mnicha. Moja wrodzona cierpliwość nie pozwoliła mi długo zwlekać ze spróbowaniem. Przesuwam suwaczek, usypuje dwa małe kopczyki na dłoni i wreszcie kosztuje tego cudownego specyfiku, w me jeszcze nie wprawione nozdrza uderza dość mocny rumowy aromat delikatnie drapiący na początku, jednak szybko przeistacza się on w delikatny, słodki i kojący zapach jakby czekolady, mnie osobiście przypomina to kakao rozpuszczalne Puchatek (w dzieciństwie zjadałam ten proszek tonami, a ten aromat przywołuje zawsze jedno wspomnienie… wielka góra lodów waniliowych posypanych obficie właśnie Puchatkiem… mmm pychota:)). Przez cały czas w tle można wyczuć wspaniały tytoń, a delikatny słodki aromat dość długo się utrzymuje.
Teraz doskonale rozumiem skąd ta uśmiechnięta mina u widniejącego na tabakierce lubieżnego Mnicha:) O tabakierce, zmieleniu i tego typu innych walorach jest opisane w pozostałych recenzjach więc nie będę tego powielać.
Od siebie dodam jeszcze tylko że jest to tabaka, w której zakochałam się od pierwszego zażycia. Polecam każdemu zaczynającemu swoją przygodę z tabaką:)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-przyjemny słodki smak
-lekka w odbiorze
-aromat długo się utrzymuje
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or