redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Fichtennadel-Tabak
Bernard Tabak
by Filek     Maj 13, 2010    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Leśny faworyt

Święta w lato? Dlaczego nie! Bernard raczy nas tym, co zapamiętaliśmy z okresu, kiedy sztuczna choinka była rzadko spotykana - pięknym zapachem stojącego w kącie, prawdziwego iglaka. Z racji tego, że tego rodzaju tabak jest jak na lekarstwo, to stajnia bernarda miała przed sobą trudne zadanie, czyli zaspokojenie w 100% tej niziny rynkowej, gdzie popyt na porządne drzewo prosto z lasu jest ogromny. Mimo tego, że w ubiegłym roku taką tabakę wydał też inny znany klasyk, czyli Samuel Gawith, to moim faworytem i tak pozostaje dzieło Benka. Sam zapach jest bardzo soczysty i wyrazisty. Każdemu przywoła inne wspomnienia, ale na pewno będą one przyjemne. Tabaka ma to do siebie, że jest wehikułem czasu. W tym przypadku jest to maszyna, którą napędza dosyć tłusta konsystencja tego proszku zbawienia.
Mamy szczęście, że przekaz zawarty w tabace możemy znaleźć już na pudełku! Jak dla mnie, to najlepsza grafika jaka mogła zagościć na opakowaniach tabaki. Sam obraz stojącego samotnie iglaka zabiera nas do tej cudownej krainy, w której można się zatracić bezgranicznie.
Oczywistym prawie było wykorzystanie klasycznego, czarnego pudełka z bocznym dozownikiem, który jest moim zdaniem bardzo przyjazny użytkownikowi.
Jest to moja ulubiona aktualnie tabaka, po którą będę sięgał dosyć często...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-piękny aromat
-klimatyczna szata graficzna
-lekki, słodki tytoń
Minusy Tabaki
-brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or