redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Temptation Grape Concord
Dholakia Tobacco pvt Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 24, 2011)
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Grape Concord

Mam tę tabakę już od dłuższego czasu. Jakoś ponad rok. Dopiero niedawno zauważyłem, ku memu zdziwieniu, że jest tam jeszcze jakaś zawartość. Postanowiłem sobie przypomnieć ten jakże miły i słodki aromat. Tabaka średnio mielona, średniej wilgotności, koloru brązowego, po prostu. Tabakierka to czarne, cztero gramowe, kanciaste pudełko. Na przedniej stronie fioletowa naklejka, czerwony napis "temptation", niżej białą czcionką napisane Grape Concord Snuff. Po prawej stronie, mniej więcej na środku tabakierki narysowana kiść winogron. Odnośnie aromatu, ewidentnie już po pierwszym niuchnięciu możemy stwierdzić, że to ciemne winogrona, z bardzo delikatną nutą tytoniu. Zapach jest słodki. Nie jest nachalny, a stonowany. Cóż tu więcej o nim powiedzieć... Nie ma tu żadnego mentolu, prawie nie kłuje nas w nos. Delikatna i przyjemna tabaka na każdą okazję. Teraz tak sobie przypomniałem, że jest odpowiednia do częstowania nią kobiet, rzadko tabaczących.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Można poczęstować dziewczynę/koleżankę/przyjaciółkę nie bojąc się, że nie posmakuje
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or