redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Temptation Grape Concord
Dholakia Tobacco pvt Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.2
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

4.0

Orientalne winogrono.

Opis opakowania i konsystencji częściowo zaczerpnięty jest z recenzji Dholakii Wow Coconut Toffee mojego autorstwa, nie ma sensu pisać dwa razy (prawie) tego samego.

Nie ukrywam, że ciekawy byłem produktów Dholakii, wybór padł na Wow Coconut Toffee i Temptation Grape Concord. Tym razem bierzemy pod lupę tę drugą.

Opakowanie malutkie (zawiera tylko 4g), zgrabne. Do estetyki nie można się przyczepić, ale zdecydowanie nie jest to też uczta dla oczu. Nie lubię w ten sposób otwieranych tabakier (podczas zażywania zatyczka przeszkadza, nie chce pozostać zaczepiona na bolcu), odnoszę jednak wrażenie, że są one zazwyczaj bardzo szczelne. Cztery gwiazdki, leciutko naciągane.

Tabaka ciemna, bardzo mocno zmielona, sypka i lekko wilgotna. Nie spływa, przyjemnie się ją aplikuje.

Po przystawieniu nosa do dziurki w tabakierce od razu rozpoznamy w jakim kraju tabaka została wyprodukowana. Zapach kojarzy mi się z tym spotykanym w indyjskiej restauracji. Po zażyciu wyczuwam intensywny aromat słodkich, czarnych (ciemnych) winogron i silnie aromatyzowany (korzenny) na ichniejszą modłę tytoń. Jakże daleko mu do pysznego zapachu tytoniu od Bernarda czy innych tuz europejskiego przemysłu tabaczanego. Według mnie psuje on całą kompozycję. Nie mniej jednak zapach jest ciekawy, każdy powinien mieć dla urozmaicenia produkt z tego regionu. Wow Coconut Toffee dałem dwie gwiazdki, Temptation Grape Concord dostaje trzy ponieważ jej aromat jest mniej duszący.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- przyjemna konsystencja
- orientalny aromat
Minusy Tabaki
- orientalny aromat (dla mnie to zarówno zaleta jak i wada)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or