redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Dholakia Tobacco pvt Ltd
by Filek     Sierpień 05, 2010    
(Updated: Lipiec 20, 2012)
Ocena ogólna 

2.5
Ocena smaku 

2.0
Ocena opakowania 

4.5

ajs kul

Tabaka zamknięta w bullecie – mały, bo tylko czterogramowy dodatek do zamówienia, którego dokonywałem przez Internet. W sumie nie ma na co narzekać, bo to nie jest taka znów szczypta. ;)
Opakowań, w jakich możemy ją nabyć jest dość sporo – są jeszcze puszeczki, „zwykłe” tabakiery (w kształcie równoległościanu, którego ściany „wydęło”), te bullety i nie wiem, w czym jeszcze. Do wyboru, do koloru możnaby powiedzieć.
Odnośnie bulletu – trudno powiedzieć jaką on ma funkcję spełniać. Zażywanie podczas sztormu? Możliwe, bo nosem można pociągnąć wprost z napełnianej komory bez obawy o to, że przesadzimy… Opisywać działania dokładnie nie będę – zainteresowani sami mogą się zapoznać. Nic skomplikowanego. Nie wiem jednak, czy konstrukcja tego bulleta jest w ogóle praktyczna – w teorii może i tak, ale… Ja zawsze odkręcam dozownik i nasypuję prosto z plastikowego zbiorniczka. Urozmaicenia trochę dostarczył, nie ma co mędzić. ;)
Dość drobno zmielona, ciemnobrązowa z nielicznymi jaśniejszymi fragmentami tytoniu, a przy tym stosunkowo wilgotna. Jest bardzo dobra pod tym względem, ponieważ w ogóle nie podrażnia nosa – mam wrażenie, że leży w nim jak ulał.
Sam smak… Tu już mam mieszane uczucia. Tabaka zawiera niewielką odrobinę mentolu, który przy tym jest trochę słodki. Trochę kojarzy się z cukierkami „Ice”, ale to jednak nie do końca to. Po zażyciu w nosie się robi lekko, trochę słodko – kojąco. Taki tabaczany relaksator dla śluzówki i zmysłów powonienia. Coś pomiędzy obiadem, a podwieczorkiem – taka przekąska, która nie jest specjalnie zajmująca czasowo, intelektualnie, czy zmysłowo. Prosto, lekko, ale przyjemnie.
Poza aksamitną konsystencją niczym się nie wyróżnia… No, może jeszcze ten słodki mentol, ale to wszystko. Może taka ma być? Kto wie – póki co mam wątpliwości co do oceny, ale niech będzie, że wystawię jej…

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- miła dla nosa konsystencja
- lekka i prosta
- w gruncie rzeczy nic smakowi zarzucić nie można
- słodki mentol
Minusy Tabaki
- za prosta?
- niczym się nie wyróżnia
- smaczki powinny być bardziej intensywne
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or