redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Temptation Grape Concord Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.2 (8)
8228   0   1   0   0   1

Recenzje użytkowników

4 reviews with 4 stars

8 reviews

 
(3)
 
(4)
 
(1)
2 stars
 
(0)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
4.2
 
4.2  (8)
 
4.3  (8)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
4 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 4  
 
Sortowanie 
 
(Updated: Luty 24, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Grape Concord

Mam tę tabakę już od dłuższego czasu. Jakoś ponad rok. Dopiero niedawno zauważyłem, ku memu zdziwieniu, że jest tam jeszcze jakaś zawartość. Postanowiłem sobie przypomnieć ten jakże miły i słodki aromat. Tabaka średnio mielona, średniej wilgotności, koloru brązowego, po prostu. Tabakierka to czarne, cztero gramowe, kanciaste pudełko. Na przedniej stronie fioletowa naklejka, czerwony napis "temptation", niżej białą czcionką napisane Grape Concord Snuff. Po prawej stronie, mniej więcej na środku tabakierki narysowana kiść winogron. Odnośnie aromatu, ewidentnie już po pierwszym niuchnięciu możemy stwierdzić, że to ciemne winogrona, z bardzo delikatną nutą tytoniu. Zapach jest słodki. Nie jest nachalny, a stonowany. Cóż tu więcej o nim powiedzieć... Nie ma tu żadnego mentolu, prawie nie kłuje nas w nos. Delikatna i przyjemna tabaka na każdą okazję. Teraz tak sobie przypomniałem, że jest odpowiednia do częstowania nią kobiet, rzadko tabaczących.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Można poczęstować dziewczynę/koleżankę/przyjaciółkę nie bojąc się, że nie posmakuje
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 22, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Soczysta aronia

Tabakiera malutka, jakby miniaturka poeschlowskiego Gawitha Apricota, mieści zaledwie 4 gramy tabaki.
Zmielenie drobne, praktycznie pyliste, ale nie tak bardzo suche. Mimo wszystko przy zażywaniu, lepiej wciągać ją umiejętnie by nie poleciała do gardła.
Jeśli chodzi o aromat, to jest bardzo przyjemny i intensywny (wręcz nachalny), nie trzeba się go doszukiwać, czuć go bardzo wyraźnie nawet przed zażyciem.
Tak jak przedmówca, powiedziałbym że jest to raczej cierpka i kwaśna aronia niż słodkie winogrona.
Tabaka bardzo przyjemna, jak dla mnie zmielenie mogłoby być troszkę grubsze.
Jeśli ktoś lubi mocno zmielone tabaki i aromat aronii, wyrób jak najbardziej powinien przypaść mu do gustu.
Więcej zdjęć znajduje się w mojej galerii.

http://www.top25snuff.com/pl/zdjecia-tabak-galeria/photo.html?userid=676&albumid=18#photoid=376

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- mocno owocowy smak
Minusy Tabaki
- wysoka cena jak za 4g.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 22, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Tabakę nabyłem na allegro, wraz z kilkoma innymi Dholakiami z nowej serii. Aromat: Aromat jest zgodny z tym co napisano na tabakierze. Winogrona. Takie kwaśne winogrona, pewnie wielu z was ma takie w ogrodzie. Jak dla mnie świetny aromat, może trochę zbyt nachalny. Tabakiera: Bardzo podobają mi się te nowe pudełeczka. Bardzo poręczne i uniwersalne. Szkoda, że mieszczą tylko 4 gram proszku. Ogólnie: Bardzo dobra tabaka. Jedynym minusem jest zmielenie. Przy próbie wydobycia tego szlachetnego proszku z tabakiery, często wysypuje się za dużo. Dodatkowo takie zmielenie podrażnia nos. Gdyby nie to i trochę nachalny aromat, tabaka dostałaby maksymalną ocenę. Polecam :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 22, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Właśnie wpadła mi w ręce tabakiera z fioletową etykietą okraszona wdzięczną nazwą Grape Concord. Tabaka z serii Temptation produkcji Dholakii z daleka zwraca na siebie uwagę. Przede wszystkim za sprawą głębokiego fioletu naklejki i grafiki przedstawiającej kiść czerwonych winogron, ale nie tylko. Nawet przed otwarciem tabakierki daje się wyczuć wyraźną woń winogron lub aronii (przy pierwszym kontakcie mój nos zarejestrował obecność właśnie aronii). To wina odrobinę nieszczelnej zatyczki, ale mniejsza o to. Jest to tabaka, jak na wyroby indyjskie przystało, drobno zmielona i sucha. Nie jest to jednak pył. Syp, syp. W chwili zażywania następuje charakterystyczne ukłucie. Trudno oddać istotę tego zjawiska słowami. Jest to coś w rodzaju uszczypnięcia. Tak, jakby ta odrobina tytoniu chciała nam powiedzieć - skup się! I rzeczywiście, warto poświęcić chwilę na delektowanie się tą tabaką. Zaraz po rzeczonym wezwaniu do skupienia daje o sobie znać to, co jest tu najważniejsze - aromat winogron. Lekko kwaśny, głęboki i przede wszystkim intensywny. Mocny, przyjemnie mocny zapach utrzymuje się przez chwilę, po czym ustępuje z wolna miejsca... ...aromatowi czystego tytoniu. Nie jest to jednak zapach znany z czysto tytoniowych tabak europejski. Jest to zapach charakterystyczny, obecny we wszystkich chyba wyrobach indyjskich producentów. Drzewno korzenny, odrobinę dziki i intrygujący. Idealnie komponuje się z bakaliowymi nalewkami.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
4 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 4