redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Co zażywasz? III

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20577

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 5
Już pisałem wcześniej ale wg mnie powinieneś zrobić tak : W wyszukiwarce wpisujesz swój docelowy owoc ( no bo przecież ja mogę lubić truskawkę czy banana ) a Ty nie koniecznie, wtedy patrzysz sobie recenzję, jeśli nie ma to pytasz bo może ktoś miał kiedyś okazję zażyć. Wiele firm ma lepsze i gorsze produkty, ciężko tak ocenić która firma robi dobre owocówki, nie mniej da się zauważyć że WoS'owskie owocówki są mało wyraziste w smaku.
The administrator has disabled public write access.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20579

• Eri88
  • Eri88's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 3
habanero wrote:
Eri88 wrote:
A Packarda.. nie wiem czemu, ale muszę mieć.

Znowu wyjdę na antyposzla, ale Packardem zachwycić można się tylko jeśli to jedna z pierwszych tabak. Spróbowałem, rozczarowałem się i jakoś mi nawet myśl w głowie nie zaświtała, że może by kupić ponownie. W cenie Packarda masz Bernardy, czy inne o kilka klas lepsze tabaki. To tylko poshlowy mentol z odrobiną cytryny i róży. Tabakiera też na dłuższą metę, delikatnie mówiąc, irytująca...

Zdrówko z Viking Menthol przeplatany Sterneckerem.

Spoko. Każda opinia jest dobra. Kto wie, być może ja też się zawiodę?.
Jednak jeśli nie spróbuję to się nie przekonam :P.
Wiele firm ma lepsze i gorsze produkty, ciężko tak ocenić która firma robi dobre owocówki,

Wiem, że zdanie wycięte zostało z kontekstu całej wypowiedzi, ale dodałbym jeszcze, że ciężko także ocenić z powodu różnych gustów. Jednemu smakuje, a drugiemu nie.

Póki co pozdrawiam z rana odrobiną dynamitu ;)

Zdr.
Last Edit: 6 years 9 months ago by Eri88.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20582

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 71
Zdrowie z F&T Princes Special. Nikt tu nie pisze, że zażywa tą tabakę i pewnie nie jest zbyt popularna, więc opiszę pierwsze wrażenia dla zainteresowanych.
Tabaka ciemna, wilgotna i jak na standardy firmy dość grubo zmielona. Tytoń bardzo przypomina mi Western Glory z dodatkiem róży i geranium. Nie jest przesadnie kwiatowa.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20583

• Eri88
  • Eri88's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Właśnie chciałem zapytać o tabaki Fribourg & Treyer, bo po recenzjach widzę, że są dość wysoko cenione. Próbowałeś może Treyer High Dry Toast albo Santo Domingo tego producenta?.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20584

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Nie. Poza Princes Special próbowałem tylko Kendal Brown, napisałem też recenzję.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20587

• Eri88
  • Eri88's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Po całym dniu spędzonym przy Ozonie Orange z racji aktywnego dnia z synem na placu (łatwiejsze dozowanie :P), pozdrawiam znad puszeczki WoS'a Dynamite ;).

Zdr.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20590

• asiula8808
  • asiula8808's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 1
Za oknem ponuro i leje. Gorąca kąpiel, kubek kawy i Doppelaroma to idealny zestaw na poprawę nastroju. Zdrówko:)

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20593

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Kolacja, herbatniki i prawdziwy deser, Doppelaroma.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20594

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
Oglądamy Niemcy - Algieria , mam nadzieję że szkopy odpadną ;) Zdrowie z Firedance. A jutro mam nadzieję przyjdzie paczka z Alkoholfrei i GH Spartan :D

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20596

• habanero
  • habanero's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 13
Byle do jutra, kiedy to przyjedzie kilka zacnych tabak, które wprowadzą mnie w urlopowo-wakacyjny nastrój. Tymczasem, wygrzebałem z zapasów Golden Glow, którego będę chyba zawsze nazywał puszatkiem - na zdrowie :)
-

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20597

• ralf-p
  • ralf-p's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 65
Do mnie właśnie dotarło kilka solidnych sprawdzonych specyfików: Neffa Ifrikia, Smokers Blend, 6 Photo Extra Strong Golden i Jaxons Extra Strong :) Teraz nic tylko sznupać :P Wasze zdrowie z Neffą :)

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20598

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
A ja do szklaneczki Whiskey dodałem sobie SP Gawith Hoggarth, kto w tej tabakierze wymyślił taki wielki otwór do tak drobno zmielonej tabaki to musiał być mistrzem...

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20599

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
No to dotarły alkoholfrei i spartan, on na prawdę smakuje piwkiem! Spartan to ostry pył jak dla mnie, po pierwszym zażyciu nie czuje tej śmietanki o której pisali, ale myślę że z czasem wszystko odkryje.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20600

• Avenius
  • Avenius's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Zdrówko z medicated 1790 od Paula Gotarda SNUFF!

Re:Odp: Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20602

• Lucid
  • Lucid's Avatar
  • Początkujący tabacznik
A ode mnie wieczorne zdróweczko z Medykiem no.99.

The closer you look, the less you see.

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20607

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
Kolejna nocka, dobrze że jeszcze tylko 1 mnie czeka i koniec, to spartan poleciał.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20609

• habanero
  • habanero's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
Jeśli jest się wielbicielem tabak ciężkich, tytoniowych, to czasami nachodzi ochota, na coś lekkiego, odświeżającego i poprawiającego nastrój. Od początku przygody z tabaką wzbraniałem się przed kupnem snuffu kwiatowego, czy typowo perfumowego. Ostatnio jednak sięgnąłem po ylang-ylang WoS i Golden Glow SG i podeszły mi całkiem sympatycznie - dzisiaj spróbowałem SG Bouquet i F&T Dr J.R. Justice - pierwsza z nich niesamowita, panie Samuelu, dziwię się, że na puszce nie widnieje żaden pies, bo kompozycja tak unikalna i niesamowita, jak Elmo's - zważywszy na fakt, że ma konsystencję bardzo puszatą (jak golden glow), zażywanie jej, to rozkosz... Justice, to dla mnie w ogóle nowość - bałem się, że będzie mdląca, ciężka i raczej mi nie podejdzie a tu zaskoczenie, bo kompozycja również przyjemna - przyda się na towarzystkich spotkaniach, gdzie rodzina, czy obcy ludzie zawsze krzywo patrzą na wciąganie czarnego i "śmierdzącego" Vikinga. Zakup uważam za udany, pewnie popróbuję jeszcze kwiatowych cudów - męskie, niemęskie, ale pyszne :) Zdrówko.
-

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20611

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Chciałem Was przeprosić za moją absencję na forum, było to spowodowane sesją i natłokiem innych spraw. Jednakże aktualnie mam wakacje i postaram się chociaż częściowo nadrobić zaległości w aktywności jak i w recenzjach.

Zdrowie z Rumney's Export.

Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20613

• Nettik
  • Nettik's Avatar
  • Fazowicz
Miło was poznać drodzy tabaczarze.
Zdrówko z czekoladką od Gotarda ;)

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20617

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
habanero wrote:
Jeśli jest się wielbicielem tabak ciężkich, tytoniowych, to czasami nachodzi ochota, na coś lekkiego, odświeżającego i poprawiającego nastrój. Od początku przygody z tabaką wzbraniałem się przed kupnem snuffu kwiatowego, czy typowo perfumowego. Ostatnio jednak sięgnąłem po ylang-ylang WoS i Golden Glow SG i podeszły mi całkiem sympatycznie - dzisiaj spróbowałem SG Bouquet i F&T Dr J.R. Justice - pierwsza z nich niesamowita, panie Samuelu, dziwię się, że na puszce nie widnieje żaden pies, bo kompozycja tak unikalna i niesamowita, jak Elmo's - zważywszy na fakt, że ma konsystencję bardzo puszatą (jak golden glow), zażywanie jej, to rozkosz... Justice, to dla mnie w ogóle nowość - bałem się, że będzie mdląca, ciężka i raczej mi nie podejdzie a tu zaskoczenie, bo kompozycja również przyjemna - przyda się na towarzystkich spotkaniach, gdzie rodzina, czy obcy ludzie zawsze krzywo patrzą na wciąganie czarnego i "śmierdzącego" Vikinga. Zakup uważam za udany, pewnie popróbuję jeszcze kwiatowych cudów - męskie, niemęskie, ale pyszne :) Zdrówko.

Ja do tabak kwiatowych przekonałem się już dawno dzięki SG Gold Mull. Ostatnio postanowiłem zapoznać się z nowymi tabakami z tej grupy. Tak się składa, że tych samych firm - SG Cob Dark i F&T Princes Special. Pierwsza jest zrobiona z tytoniu znanego mi z Kendal Brown i już to wystarczy, żeby była dobrą tabaką. Aromat Cob Dark to na razie dla mnie zagadka. Wyczułem różę i wrzos ale nie jestem do końca pewien czy to na pewno to. Jeszcze długo będę ją odkrywał.
Princes Special z kolei aromatyzowana jest różą i geranium, a tytoń bardzo przypomina mi Western Glory.

@Ziomoziomal Nic nie szkodzi. Ja bardzo bym chciał znaleźć więcej czasu na pisanie recenzji, ale niestety późnym wieczorem kiedy mam czas to mózg działa na jałowym biegu.

Zdrowie z M&W Mature Crumbled.

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20619

• habanero
  • habanero's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
Alaundo - mam w planach stopniowo poznać tą kategorię tabak. Może nie są to wysokonikotynowe tabaki, czy zdatne do codziennego użytku, ale możliwość powolnego odkrywania aromatu, czy zwyczajna poprawa nastroju po zażyciu, to niewątpliwe zalety. Póki co chcę poodkrywać więcej F&T, potem zajrzę dokładniej do florali od SG.

Pogoda wreszcie letnia, więc zdrówko z J.R. Justice.
-

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20620

Witam i dziękuję za rady.

Po dłuższym namyślę postanowiłem pójść w kwiaty i powiem Szanownemu gronu iż jestem oczarowany. Doszła do mnie mała próbka panów z Kendal i jestem pod ogromnym wrażeniem. Znam te wyroby za sprawą tytoni ale z tabaką spotykam się pierwszy raz i sam siebie obwiniam za to grubiaństwo i zacofanie. Na dzień dzisiejszy króluje LAKELAND o matko jakie to cudne...

Może pokuszę się o recenzje(hm a to aż dziwne że recenzji brak, nikomu nie smakowało?) ale potrzeba czasu gdyż ciężko opisać cudo a taiemu produktowi należna jest recenzja przez duże R, tymczasem pozdrawiam znad rzeki Kent siedząc w fotelu w Polsce.

PS I jeszcze raz dziękuje "władzom" forum za odpisanie na maila.

Pozdrawiam

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20621

• Eri88
  • Eri88's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Nareszcie piątek, a w związku z tym trochę więcej wolnego czasu (weekend).

Planuję dziś trochę posiedzieć, więc dla dodatkowego pobudzenia oprócz energy drinka poproszę jeszcze Aramisa, aby dziabnął mnie swą szpadą prosto w nos ;).

PS. Pomimo ciekawych recenzji, nie jest on aż tak mocny jak się spodziewałem. A może to ja nie jestem, aż tak słaby w tym pojedynku? :P

Zdr.

Re:Co zażywasz? III 6 years 9 months ago #20622

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
A u mnie orzeźwienie dał Kensington.
Time to create page: 0.322 seconds