redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Lista internetowych sklepów tytoniowych

Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 5 months ago #112

• KzR
  • KzR's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Postanowiłem założyć temat w którym zrobimy listę internetowych sklepów tytoniowych. Wiele osób pewnie chciało by mieć dostęp do szerszej gamy produktów tabaczanych, w Polsce wiadomo jak jest - nie kupimy w naszym kraju tabak Fribourg & Treyer, niektórych Wos'ów (w tym puszki 10-cio i 25-cio gramowe) czy innych ciekawych tabak, które tak jak pisałem, w Polsce nie są dostępne. Na Allegro.pl też nie mamy co liczyć bo wielu produktów tam nie znajdziemy a jeśli są to w ograniczonej ilości i sporo droższe (przykład Ozona Orange/ Chief bull w cenie 25zł).
Listę podzieliłem na kraje aby wyglądało to przejrzyście oraz było ułatwieniem dla osób które są zainteresowane kupnem z danego sklepu.

Lista sklepów:

- Polska:
iTabak.pl
C.I.T Cygara i Tytoń
Fajkowo.pl
Fajki.eu
Sklep Tytoniowy - Akan
Gdański salon fajki
Poltiko
Hurtownia Synchro
Królestwo Tytoniu

- USA
Mars Cigars & Pipes
Mr. Snuff

- Wielka Brytania
Cigar Connoiseur
Snuff.Me.UK
McGahey The Tobacconist
My Smoking Shop
Snuff Store
Oficjalna strona/sklep firmy Toque
Oficjalna strona/sklep Wilsons of Sharrow
Oficjalna strona/sklep McChrystal's

- Niemcy
Tabak Brucker
Snuffstore
Tabak Heinrich
Top Cigars
Oficjalna strona/sklep firmy Bernard

- Szwajcaria
Breeze GmBH
Tabak Online
Break Shop

- Czechy
I-chew

- RPA
Westley's

- Holandia
Oficjalna strona/sklep firmy De Kralingse

- Szwecja
The Northerner

- Portugalia
Armazem Xango

- Izrael
Cigarettes, Cigars & Tobacco

- Chiny
Snuff Shop

Jedynym ograniczeniem i problemem dla mnie jest to iż sklepy z poza Polski wymagają przedpłaty i to dodatkowo wymagana jest karta kredytowa (Visa, Visa Gold - na stronach z resztą jest lista akceptowanych kart), jeśli więc zna ktoś internetowe sklepy w których nie jest wymagane podanie numeru karty kredytowej proszę o odpowiedź.
Oczywiście wszelkie uwagi, problemy oraz nowe strony proszę zgłaszać w tym temacie.

Jeśli temat ma znaleźć się w innym dziale proszę o przeniesienie.

No to i przeniosłem, i przykleiłem /Filek
Last Edit: 6 years 3 months ago by Filek.
The administrator has disabled public write access.

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 5 months ago #113

• top25snuff.com
  • top25snuff.com's Avatar
Dzięki za świetne zestawienie.

Czegoś takiego potrzebowałem i myślę, że warto pociągnąć temat i ułatwić innym zakupy na Świecie.

Co do kart to owszem - może być to przeszkodą, ale jak się już ją ma, to powiem szczerze, że nie widzę wygodniejszej formy i często z niej korzystam.

Dobrą alternatywą, która wymaga jedynie zwykłej karty i konta w banku - jest płatność systemem PayPal.
Konto jest darmowe, można je zasilać właśnie zwykłą kartą. Przelewy do sklepów są darmowe i błyskawiczne. Minusy? Nie wszystkie sklepy realizują te płatności (duże prowizje jakie trzeba płacić PayPal jeśli się jest właśnie sklepem skutecznie zniechęcają przy transakcjach małych kwot).

Temat można właśnie rozbudować o informacje które sklepy umożliwiaj płatność PayPal oraz mile widziane są opinie o sklepach, wszak to nie pozostaje bez znaczenia w coraz większej konkurencji.

Gratuluje dobrego tematu :) .
Mateusz.

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 5 months ago #115

• KzR
  • KzR's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Dodałem 3 nowe sklepy do Szwajcarii, co mnie zdziwiło to to że jest tam dostępna Ozona Anis i chyba tylko tam. Dzisiaj postaram się zrobić to o czym mówił Mateusz czyli napisać przy każdym sklepie czy możliwe jest płacenie przez PayPal i może jeszcze jakieś inne informacje co do sklepu.

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 4 months ago #123

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Pozwoliłem sobie dodać I-chew z Czech. Co prawda sklep posiada tylko jedną tabakę, ale za to jaką, postanowiłem go wrzucić.
Ogólnie z tego co pamiętam to masa problemów była z zamówieniem z tego sklepu, ale przynajmniej koszt przesyłki jak dobrze pamiętam wynosił tylko 4 zł, więc chociaż to było dobrym akcentem.

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 4 months ago #133

• KzR
  • KzR's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Ja może napiszę co nie co o sklepie itabak.pl.
Z tego sklepu zamawiałem 3 razy za każdym razem na sumę powyżej 150zł. Sklep ten posiada dużą gamę produktów tytoniowych oraz akcesoriów w prawdę niskich cenach. Z przesyłką i formalnościami nigdy nie miałem problemów tak samo jak i z kontaktem. Właściciel sklepu jest na prawdę w porządku, raz zdarzyło mu się zapomnieć o 1 tabace ale bez problemu dosłał na drugi dzień wraz z małym upominkiem. Przesyłka w tym sklepie to 9-16zł Pocztą Polską natomiast kurierem 30zł (lecz ta opcja tylko po wcześniejszym kontakcie tel.). Warto zaznaczyć też, że właściciel tegoż sklepu sprzedaje wyroby tytoniowe również na Allegro.pl. Przez Allegro u tego sprzedawcy zamawiałem 1 raz i również nie było żadnych problemów. Jedynym "ale" są ceny ponieważ te na Allegro są wyższe nawet o ~2zł w porównaniu ze sklepem.
Podsumowując sklep itabak.pl jest najlepszym, najtańszym i najszybszym w jakim miałem okazje robić zakupy.

Plusy:
- dobry kontakt
- niskie ceny
- wysyłka zaraz po otrzymaniu wpłaty
- reklamacje

Minusy:
- brak możliwości wysyłki za pobraniem*

*Myślę, że dziś nie jest to żaden problem jednak dużo niedoświadczonych osób boi się przedpłaty

Ogólna ocena sklepu: 10/10

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 3 months ago #260

• Thistle
  • Thistle's Avatar
Zamawiałem z, póki co, dwóch sklepów w Wielkiej Brytanii, mianowicie: snuff.me.uk oraz My Smoking Shop. Długo na przesyłkę nie czekałem, o ile pamiętam były to 3 lub 4 dni. Ceny niskie, ale z MSS tabakiery były nieco odrapane(czego zapewne inna osoba by nie zauważyła ;) ). Głównie zależało mi na tabace, więc się nie przejąłem. Wybór całkiem duży(z tych stron interesuje mnie tylko Poschl i Bernard), na snuff.me.uk jest więcej tabak Bernarda. Jeśli chodzi o Poschla, to zdecydowanie na MSS. Wybór bardzo duży i długo zastanawiałem się co wybrać. Sądzę, że zostanę przy tych stronach, innym również je polecam :)

Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 10 years 2 months ago #327

• alien111
  • alien111's Avatar
  • Fazowicz
Ja wczoraj miałem okazję złożyć zamówienie na stronie itabak.pl i mam nadzieję, że to co mówi KzR jest prawdą :roll: Potwierdzam, że jest naprawdę duży wybór jak na polski sklep.

Znalazłem natomiast jeszcze dwa sklepy które może nie ma dużo do zaoferowania ale w tym pierwszym ceny są zadowalające:
-http://krolestwotytoniu.pl/sklep/index.php?cPath=32_131
-http://cygarnet.home.pl/sklep/catalog/tabaki-c-32.html

O: Re: Lista internetowych sklepów tytoniowych 9 years 5 months ago #889

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Ostatnio znalazłem dwa sklepy z tabakami, ale nie znowu byle jakimi. Jeden oferuje nam pełen zestaw wyrobów z Izraela, a drugi z Chin.
Oczywiście zakupów nie zrobimy, bo nie znamy tych języków, ale może dam ogłoszenie drobne i zobaczymy jak wyjdzie.

"Poszukiwana Żydówka (16-22l.), znająca hebrajski. Do wspólnych wieczorów, oczyszczania ogródka z chwastów i zrobienia zakupów na www.smoker.co.il/product.asp?pID=66&cID=10&c=254727"

"Poszukiwana Chinka (16-22l), ładna, zadbana, niezbędne umiejętności: znajomość języka chińskiego, masaż tajski, programowanie. Dodatkowy plus za posiadanie własnej siatki i zrobienia zakupów na www.snuffshop.cn/"

Re:Lista internetowych sklepów tytoniowych 9 years 3 months ago #1016

• Jelcyn
  • Jelcyn's Avatar
  • Redaktor serwisu
  • Thank you received: 24
Ja natomiast zapodam link do internetowego sklepu Sun Snuff, które robi tabaki na rynek szwajcarski.

www.sunsnuff.com/
"Kiedy myślę, że osiągnąłem już dno, ktoś rzuca mi łopatę."- Garfield

„Lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.”
Last Edit: 9 years 3 months ago by Jelcyn.

Re:Lista internetowych sklepów tytoniowych 9 years 2 months ago #1027

• Wojtuch
  • Wojtuch's Avatar
  • Fazowicz
Ja z allegro śmiało mogę polecić sklep TAGANZA. tania i błyskawiczna przesyłka, "towar" świeży

Re:Lista internetowych sklepów tytoniowych 9 years 2 months ago #1028

• leniuch
  • leniuch's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 3
Jeśli o Allegro chodzi, to mogę polecić już wyżej wspomnianego allegrowicza "taganza" oraz sprawdzonego przeze mnie "BUBARU". W obu przypadkach przesyłka jest błyskawiczna i bez pomyłek.
Ze sklepów internetowych wypróbowałem na razie jeden i również mogę polecić, mianowicie sklep www.tabaki.pl (tabaki.abc24.pl/).

O: Lista internetowych sklepów tytoniowych 8 years 9 months ago #1708

• Fareius
  • Fareius's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 4
Znalazłem sklep angielski :)
Snuff supermarket
Pare innych też miałem, ale okazało się, że są już tu :)

O: Lista internetowych sklepów tytoniowych 8 years 9 months ago #1711

• Administrator
  • Administrator's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 36
Ostatnim czasem nachodzi mnie po okresie niechęci do tego pomysłu, do stworzenia listy sklepów wewnątrz serwisu z możliwością ich komentowania/oceniania.

Taka lista raz stworzona, mogłaby być aktualizowana od czasu do czasu. Podzielibyśmy je na stacjonarne oraz internetowe.

Ale ostatnim czasem mamy dużo do zmian w serwisie od strony technicznej i sam nie wiem kiedy się z tym ogarnę, ale jak się znajdą pomocnicy to pewnie się bardziej zmobilizuje do działania.

Możecie wpisywać adresy w tym temacie, niech się zbierają informacje, później się go uporządkuje.

O: Lista internetowych sklepów tytoniowych 8 years 9 months ago #1712

• Fareius
  • Fareius's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 4
Dobry pomysł z taką listą. Jak znajdę jakiś ciekawy sklepik (a to mają być polskie i tylko polskie? Czy inne narodowości też mogą być?) to go tu wbije :)

O: Lista internetowych sklepów tytoniowych 8 years 9 months ago #1714

• Jelcyn
  • Jelcyn's Avatar
  • Redaktor serwisu
  • Thank you received: 24
Sklepu z innych krajów jak najbardziej mogą być, warto jednak najpierw sprawdzić, czy nie ma ich już na liście (pierwszy post tematu).
"Kiedy myślę, że osiągnąłem już dno, ktoś rzuca mi łopatę."- Garfield

„Lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.”

O: Lista internetowych sklepów tytoniowych 8 years 9 months ago #1715

• Administrator
  • Administrator's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 36
Ponieważ jest zainteresowanie, postanowiliśmy spróbować z tym działem.

Po adresem: www.top25snuff.com/pl/sklepy.html znajdują się dodane pierwsze sklepy internetowe.
Znajdziecie też tam link do dodawania nowych ( po akceptacji moderatora).

Jeśli macie pomysły co tam powinno być ( jakiś więcej informacji o sklepie czy inne rzeczy do ich oceniania - piszcie, na pewno rozważymy.

Możecie tam dodawać sklepy stacjonarne czy tez internetowe z innych krajów, będę to na bieżąco porządkował.

Jeśli chodzi o logotypy, nie musicie ich oddawać, później i tak będą przygotowane inne grafiki dla każdego sklepu, te obecnie są testowo.

Lista internetowych sklepów tytoniowych 5 years 9 months ago #18074

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 43
Od dziś taganza sprzedaje pod nowym kontem: SnuffSpirit

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=35204607
Time to create page: 0.203 seconds