redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ZAMÓWIENIE u DUCHASNUFFA

ZAMÓWIENIE u DUCHASNUFFA 5 years 3 months ago #19178

• Lukeskywalker
  • Lukeskywalker's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 3
Z uwagi zapewne na nasz czas postanowiłem uderzyć w sprawie zamówień M&W u osoby która się tym jednym słowem zajmuje :D. Ponadto myślę, że jak to nam wypali to, kto wie może uda się zakosztować snuff-ów za wielkiej wody :D:D ... Poniżej przedstawiam odpowiedź od Michała vel. DuchSnuff, Taganza, SnuffSpirit.

"W dobrym momencie się Pan odzywa, bo jesteśmy na etapie dogrywania zamówienia z M&W. Za 3-4 tygodnie towar powinien być u nas.Nie jest to tania tabaka, do tego przy niewielkiej ilości przesyłka wychodzi drogo w przeliczeniu na sztukę. Zobaczymy na jaki kurs trafimy, ale 42-45zł będzie trzeba na nią liczyć.

Myślę, że ostatecznie nie weźmiemy wszystkich aromatów, dlatego jeśli ktoś by się zgłosił do tego zamówienia, to najlepiej podeślijcie listę, bym przy zamawianiu uwzględnił Wasze zapotrzebowanie:)"
Także nic dodać nic ująć."

To może lista, nie znam pełnej oferty tej firmy, ale z pewnością szukam naturalnego blendu, bez kwiatków i innych chabaziów

Lista :
1. MULLINS & WESTLEY PARTICULAR x1

Piszcie jakie was aromaty interesują, to moze jeszcze na zajączka zakosztujemy ;)
The administrator has disabled public write access.

ZAMÓWIENIE u DUCHASNUFFA 5 years 3 months ago #19182

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Czyli dobrze zrozumiałem że Pan Michał będzie miał w swojej ofercie kilka tabak M&W, a indywidualne przypadki na ekskluzywne zamówienia można wpisywać w tym temacie?

Jeżeli tak, to kupię bezpośrednio od Pana Michała, jestem pewny że po raz kolejny trafi w moje i Państwa gusta.

ZAMÓWIENIE u DUCHASNUFFA 5 years 3 months ago #19203

• Lukeskywalker
  • Lukeskywalker's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 3
ziomoziomal wrote:
Czyli dobrze zrozumiałem że Pan Michał będzie miał w swojej ofercie kilka tabak M&W, a indywidualne przypadki na ekskluzywne zamówienia można wpisywać w tym temacie?

Jeżeli tak, to kupię bezpośrednio od Pana Michała, jestem pewny że po raz kolejny trafi w moje i Państwa gusta.
Lista, jest po to aby Michał wziął, nasze indywidualne potrzeby co do blendu.
Time to create page: 0.369 seconds