redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Nowinki sklepowe

Nowinki sklepowe 5 years 2 months ago #20102

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 5
Mi tam się osobiście naklejka bardzo podoba :D Niby prosta ale wiadomo o co chodzi. Myślę Anapolon że przypadnie Ci do gustu, w końcu tak często zamieszczasz posty o piwkach więc ta powinna pasować idealnie :)
The administrator has disabled public write access.

Nowinki sklepowe 5 years 2 months ago #20173

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
W Fajkowie pojawiły się Braniffy i Bernard Alkoholfrei.

Nowinki sklepowe 5 years 2 months ago #20261

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 42
U SnuffSpirita kupimy od dziś Silver Dollary oraz Berwick Brown

Nowinki sklepowe 5 years 2 months ago #20298

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 5
Trochę nowinka a trochę nie. allegro.pl/listing/user/listing.php?id=47955&us_id=10069993 gościu sprzedaje Lotzbecki, McChrystale w starych tabakierach.

Nowinki sklepowe 5 years 1 month ago #20355

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
U SnuffSpirita pojawił się Coffee Kick: allegro.pl/tabaka-6-photo-coffee-kick-bardzo-mocna-30gram-i4266013364.html

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy kupić ją czy nie, odsyłam do mojej recenzji: top25snuff.com/component/jreviews/discussions/review?Itemid=&id=6308

Nowinki sklepowe 5 years 2 weeks ago #20591

• visnia
  • visnia's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 17
Właśnie odczytałem meila, że jutro cały dzień w fajkowie darmowa wysyłka do zamówień powyżej 20zł.

tutaj potwierdzenie:
www.fajkowo.pl/urodziny.html

Nowinki sklepowe 5 years 2 weeks ago #20592

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Powiem tak, pracuje w sklepie internetowym i wiem że darmowa wysyłka to chwyt marketingowy, przeanalizowałem niektóre ceny i widać wliczoną przesyłkę, może i komuś popsułem światopogląd, ale nie ma nic za darmo. Na tych tańszych tabakach to może jeszcze się opłaca wziąć kilka, bo różnica na sztuce jest nie wielka.

Nowinki sklepowe 5 years 2 weeks ago #20595

• visnia
  • visnia's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 17
Z tego co na szybko się przyjrzałem to ceny nie zmieniły się od ponad miesiąca więc tam po prostu takie są, niektóre za drogie, niektóre tańsze. Nie mówię, żeby bezkrytycznie brać co popadnie, ale porównywać z allegro, na przykład Vikingi są tańsze niż u taganzy a za przesyłkę, jak wspomniałem, nie zapłacimy. Puszki SG w podobnej cenie. Bernardy są odrobinę droższe z tego co widzę.

Rozumiem, że z reguły każdy chce oszukać klienta ale akurat fajkowo jest dość rzetelne i jest to jednodniowa akcja a nie taka, która wisi na stronie przez 3 miesiące, więc mogą sobie pozwolić na taki niuans z okazji urodzin.

P.S. nie jestem w żaden sposób związany z firmą, po prostu kilka razy zaopatrywałem się w sklepie stacjonarnym, do którego na dziś i tak nie mam dostępu. Aha jeszcze jedno - F&T Morocco jest w promocji za 14 zł ale pewnie wynika to z faktu, że jest przeleżana.
Last Edit: 5 years 2 weeks ago by visnia.

Nowinki sklepowe 5 years 2 weeks ago #20610

Też wrzucę swoje trzy grosze a to za sprawa komentarza Anapolon. W fajkowo zamawiam od kilku lat głównie tytoń fajkowy jest to moim zdaniem najlepiej zaopatrzony sklep w Polsce jeśli chodzi o tytoń ale ostatnim czasem przeglądam ich ofertę tabak i muszę stwierdzić że wybór także jest spory. Ceny no właśnie co do cen można mieć pewne zastrzeżenia jeśli chodzi o tabakę, nie da się ukryć że da radę taniej nabyć niektóre rodzaje ale z drugiej strony czy ktoś może mi wskazać większy wybór tabaki Gawith Hoggartha i to w cenie 5,80 ? Co do wczorajszego dnia powiem tak skorzystałem i za przesyłkę z płatnością przy odbiorze zapłacę zero złotych a znam ich ceny nie od dziś i rozwieje wątpliwości Anapolon żadne ceny nie uległy zmianie, ten sklep głównie zarabia na tytoniach fajkowych i ich po prostu stać raz na rok troszkę dołożyć co i tak będzie ich zyskiem. Tak dla przykładu powiem że sam zamawiając tytoń wydaję przy zamówieniu średnio 300 zł i jest to zamówienie małe więc nie ma co siać teorii spiskowych.

PS Zamówiłem wczoraj tabakę za 40 zł więc będę miał co próbować za przesyłkę nie płacąc nic a próżno tych tabak szukać w sklepach u mnie w mieścinie.

Pozdrawiam z ozona president

Nowinki sklepowe 5 years 2 weeks ago #20612

• habanero
  • habanero's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 13
Anapolon wrote:
Powiem tak, pracuje w sklepie internetowym i wiem że darmowa wysyłka to chwyt marketingowy, przeanalizowałem niektóre ceny i widać wliczoną przesyłkę, może i komuś popsułem światopogląd, ale nie ma nic za darmo. Na tych tańszych tabakach to może jeszcze się opłaca wziąć kilka, bo różnica na sztuce jest nie wielka.

Na fajkowo.pl też kupowałem kiedyś tytoń fajkowy,czasem cygarko. W tabaki to jak wielu, zaopatrywałem się głównie na allegro snuffspirit (aka taganza), ale, czy u nich można narzekać na ceny? SG, czy Viking za 17,50 - jest taka cena na allegro? Chyba obecnie nie ma. Poza tym, tutaj mam akurat wszelkie tabaki, na których mi zależy i mogę zakupić wszystko za jednym razem, o co ciężko na allegro.

W kwestii cen - przecież to chyba największy sklep z tytoniem (lub jeden z największych i najstarszych chyba też) sklepów, to i stać ich spokojnie na takie akcje od święta.
-

Nowinki sklepowe 5 years 2 days ago #20661

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Jakby nie zrobili akcji darmowej wysyłki w grudniu zeszłego roku to nie zamówiłbym bym tam tabak za 200zł (do tej pory) a pewnie jeszcze zrobię tam zakupy. Więc w tym wypadku im się opłaciło.

Nowinki sklepowe 4 years 10 months ago #20895

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 71
Lubię czytać (oraz pisać) posty w tym temacie, dlatego z przyjemnością informuję, że w sklepie Fajkowo.pl pojawiły się kolejne puszkowe SG: Kendal Brown Special i Scented, Black Rappee, London Brown, Silky Dark oraz, niedostępna do tej pory nigdzie indziej, Princes Dark. Poza tym Biały Słoń, Himtaj i Super Himtaj.

Nowinki sklepowe 4 years 10 months ago #20898

• Tomaszb
  • Tomaszb's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 32
Pojawił się też Thor's Hammer Vikinga, choć zasadniej byłoby powiedzieć, że pojawił się i zaraz zniknął. Byłem w Fajkowie, ale załapałem się tylko na próbkę z puszki, którą załoga zostawiła sobie do testów i na próbki dołączane do zamówień.

No żeby czochrał fryzurę, to nie powiem. Po nazwie spodziewałbym się mocarza pokroju Darka. A tu nie, bliżej mu do Vanilli SG z dodanymi landrynkowymi, kwaskawymi, jabłkowymi nutkami. Fajna tabaka, ale jeśli ma odzwierciedlać oręż mitycznego Tora, to blender musiał wzorować się na karykaturze boga z plastikowym piszczącym młoteczkiem pomalowanym w kwiatki i pszczółki. Chyba że to odniesienie do tego, że Mjöllnir miał zwyczaj wracać do właściciela. Czyli: "tabaczarzu, spróbujesz raz i będziesz do tej tabaki wracał już zawsze". Jeśli tak, to może być, bo po kilku zażyciach wydaje mi się całkiem przyjemna.

W sumie jednak trochę żałuję, że do puszki z taką nalepką nie nasypano tytoniu, który urzekłby miłośników siermiężnych, mocnych, drapieżnych tabak - do tej bardziej pasuje bogini Idun, opiekunka kosza złotych jabłek. Przecież w nordyckim panteonie występuje tylu chwatów, że dla każdego pomysłu panów z Kendal z łatwością można znaleźć odpowiedniego kandydata. Ech, oby tylko losowe nadawanie nazw nie weszło im w krew. Odin's Pike z mentolem i konwaliami, mamuniu...

Zapomniałem zapytać kiedy przyjedzie większa partia; podejrzewam, że ta była bardzo próbna. Może ktoś z forumowiczów capnął?

www.fajkowo.pl/pl/p/Tabaka-Viking-Thors-Hammer-25g/7304
The following user(s) said Thank You: habanero

Nowinki sklepowe 4 years 10 months ago #20911

• habanero
  • habanero's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 13
Też zauważyłem, ale nie załapałem się, choć sądząc z Twojego opisu, nie mam czego żałować. Sugerując się nazwą też pierwszą myślą była ta, iż Dark nie będzie już najmocniejszy z serii - a tu niespodzianka. Co poradzić, dziwny zabieg...
-

Nowinki sklepowe 4 years 9 months ago #20982

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Wreszcie jest, długo przeze mnie wyczekiwana, tabaka Molens de Kralingse St. Omer no 1 pojawiła się u Snuff Spirita. Są też dwie inne nowości od Molens de Kralingse, FCV 250 i FCV 400.
The following user(s) said Thank You: Tomaszb

Nowinki sklepowe 4 years 9 months ago #21008

• Tomaszb
  • Tomaszb's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 32
Thor's Hammer pojawił się u Snuffspirita. A także Viking Dark w - uwaga - półkilogramowych wiadrach :D

allegro.pl/tabaka-viking-thor-s-hammer-bardzo-mocna-i4657684831.html
allegro.pl/tabaka-tradycyjna-viking-dark-mocna-az-pol-kilo-i4657600329.html

Nowinki sklepowe 4 years 9 months ago #21054

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Z zamiarem kupna Gawitha bądź Amostrinhi wszedłem dziś do tytoniowego, patrzę a tam na półce z tabakami snus. A przynajmniej coś, co jak snus wyglądało. Zapytałem co to jest, sprzedawczyni odparła, że tabaka, a ja zaskoczony koniecznie musiałem ją sobie zakupić.

Rzecz zowie się Captain Black... tak, ten sam Captain Black co (ponoć) słynny tytoń fajkowy, bowiem na jego podstawie ta tabaka jest wytwarzana. Zanim rzecz trafiła na rynek polski od 2012 roku była dostępna tylko i wyłącznie w Nigerii. A przynajmniej na ichni rynek najsampierw ją rzucono.

Producentem jest Scandinavian Tobacco Group w Danii, a dystrybutorem ta sama firma z tym że z dopiskiem "Polska sp. z.o.o.". Jest to ta sama firma, która produkuje Singletons.

Tabaka w pudełku jak po snusie, plastikowym, gustownym, 9 zł za 25 gram. Mentolówka.

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Nowinki sklepowe 4 years 9 months ago #21055

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Wspominałem o tej tabace tylko w innym temacie ale Ty moje informacje uzupełniłeś. Dodam, że mojego Kapitana też kupiłem w lokalnym sklepie, a nie przez Internet, tylko po 13 zł, co nadal jest niezłą ceną za 25g tabaki. Widać, że polski dystrybutor wkłada sporo wysiłku we wprowadzenie nowego produktu na rynek, skoro pojawia się w sklepach równolegle z Internetem.

Nowinki sklepowe 4 years 8 months ago #21110

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Na Fajkowie pojawiły się nowe tabaki SG w tabakierkach 10g: Sam's Own, Peppermint Dark, Jockey Club, Blue Crest, Yellow Crest i wiele innych. Ponad to jest promocja na kilka tabak SG w puszkach i parę innych produktów.
The following user(s) said Thank You: Anapolon

Nowinki sklepowe 4 years 8 months ago #21111

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Uprzedziłeś mnie o kilka minut. Za to na stronie CiT'u pojawiły się zestawy tabak Bernarda.
Last Edit: 4 years 8 months ago by ziomoziomal.

Nowinki sklepowe 4 years 7 months ago #21223

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Zbliżają się święta i na allegro pojawiają się tabaczane zestawy, taki oto znalazłem dziś, idealny dla Ralfa :)

http://allegro.pl/tabaka-zestaw-klostermischung-bernard-tabakiera-i4857805822.html

Nowinki sklepowe 4 years 7 months ago #21243

• Antagonista
  • Antagonista's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 73

Nowinki sklepowe 4 years 7 months ago #21264

• przemko1969
  • przemko1969's Avatar
  • Fazowicz
  • Thank you received: 3
Trafiłem na taką tabakę tytoniowo.pl/sklep/tabaka-wisniowa-100-naturalna/ może ktoś z Was wie coś o tej tabace i producencie Fajkowy Kowboj :-)
The following user(s) said Thank You: Administrator, Antagonista

Nowinki sklepowe 4 years 7 months ago #21265

• Administrator
  • Administrator's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 36
^^ z tego co widzę są tam trzy, ta co mówisz jest nowa, czy w ogóle seria?
Zamówiłem te trzy, zobaczymy :)

EDIT: martwią mnie tagi przy produktach: najlepsza tabaka, snuss, tabaka, Tabaka Jaśnimowa. tabaka.
Last Edit: 4 years 7 months ago by Administrator.
Time to create page: 0.452 seconds