redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Zlot w centrum Polski

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9829

• porthole
  • porthole's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 40
Zloty, zloty, a z Łodzi pewnie nie ma tutaj nikogo bardziej aktywnego ;]
The administrator has disabled public write access.

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9844

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 251
Z Łodzią to mi tak trochę świta, że kiedyś chyba myśleliśmy nad tym (w sensie ja i Tabacznik), żeby zrobić jakiś kilkudniowy zlot w okolicach - jakieś jeziorko, wynająć domek, itd. W sumie chyba Orzech często nawoływał do tego jak był aktywny.

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9854

• porthole
  • porthole's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 40
Tu się nadaje Sulejów, niedaleko Łodzi, ceny nie są straszne jakieś, a w miarę centrum Polski :) A Orzech to Łodzianin?

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9855

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 251
Orzech był z okolic Łodzi, a dokładniej z Ozorkowa. Swego czasu również należał do grona największych kolekcjonerów - kiedyś zresztą wspominałem historię z "behind the scenes" tabaczarstwa o legendarnej transakcji. Niestety musiał zakończyć przygodę z tabaką, bo niestety miał problemy z nosem - dla uspokojenie, nie związane z tabaką z tego co pamiętam. Dobrze, że na zakończenie kariery udało mi się namówić na kilka słów o tabakach "Off The Cuff" dla top25snuff.com, które zdobył z wymiany międzynarodowej, którą dla niego zaaranżowałem.

Ogólnie o takim zlocie w centrum Polski możemy dopiero pomyśleć w przyszłym roku - może i najlepiej jak to będzie majówka(?). Może najlepiej jakby to było jeszcze bliżej Łodzi niż Sulejów. Wtedy wszyscy się ładnie zbierzemy na dworcu i potem weźmiemy jakiegoś PKS w kierunku jeziorkowej krainy.

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9858

• czarnyplp
  • czarnyplp's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 2
Filek wrote:
Orzech był z okolic Łodzi, a dokładniej z Ozorkowa. Swego czasu również należał do grona największych kolekcjonerów - kiedyś zresztą wspominałem historię z "behind the scenes" tabaczarstwa o legendarnej transakcji. Niestety musiał zakończyć przygodę z tabaką, bo niestety miał problemy z nosem - dla uspokojenie, nie związane z tabaką z tego co pamiętam. Dobrze, że na zakończenie kariery udało mi się namówić na kilka słów o tabakach "Off The Cuff" dla top25snuff.com, które zdobył z wymiany międzynarodowej, którą dla niego zaaranżowałem.

Ogólnie o takim zlocie w centrum Polski możemy dopiero pomyśleć w przyszłym roku - może i najlepiej jak to będzie majówka(?). Może najlepiej jakby to było jeszcze bliżej Łodzi niż Sulejów. Wtedy wszyscy się ładnie zbierzemy na dworcu i potem weźmiemy jakiegoś PKS w kierunku jeziorkowej krainy.

Na taki pomysł też się pisze.

Zlot w centrum Polski 8 years 6 months ago #9860

• Pfeifer
  • Pfeifer's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 39
Na taki zlot i ja chętnie ze swojego kresowego Lublina przyjadę :)
Time to create page: 0.170 seconds