redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Tabaki limitowane

Tabaki limitowane 3 years 9 months ago #21688

• Arash37
  • Arash37's Avatar
  • Fazowicz
Od 2 miesięcy zacząłem intensywniej kolekcjonowanie tabaki. Chciałem zacząć od tabak limitowanych i tabak które już wypadły z produkcji ale jeszcze są gdzieś dostępne w sieci. Mam do Was prośbę, czy znacie właśnie któreś z tych tabak dostępne w sprzedaży? Do tej pory udało mi się zebrać 4 nowsze buteleczki Paula Gotarda i całą serię Chat Polskich.

Dzięki za pomoc.
The administrator has disabled public write access.

Tabaki limitowane 3 years 9 months ago #21692

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Dość oryginalne podejście acz im dłużej tabaka nie jest produkowana tym trudniej uzyskać do niej dostęp. I jest to prawdą, z ktorą trzeba się zmierzyć w przypadku kolekcjonowania. Pewnie, zawsze istnieje możliwość znalezienia takich rzeczy, ale w większości to kwestia przypadku i szczęścia. Efekt i tak nie będzie tak zadowalający jakbyś zapewne chciał, bo tabaka do pierwszej świeżości należeć nie będzie (przynajmniej w 99% przypadkow).

Przypomina mi to masę historii o probowaniu zdobycia takich rarytasow. Niemniej polecam bardziej skupić się na kupowaniu dostępnych rzeczy - w końcu i tak kiedyś znikną z rynku. Nawet się nie obejrzysz i nie będziesz wiedział kiedy. (Patrząc na swoją gablotkę) I nagle staniesz się posiadaczem kilku białych krukow.

Tabaki limitowane 3 years 9 months ago #21693

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Często też producenci zmieniają wygląd tabakierek i chociażby dlatego też warto zatrzymywać starsze tabakierki (o ile ktoś ma na nie miejsce), ale zgodzę się tu z opinią Filka, pewnie za kilka lat o ile wytrwasz w swojej pasji, będziesz miał jakieś rarytasy. Życzę powodzenia w wytrwałości.

Tabaki limitowane 3 years 9 months ago #21697

• Arash37
  • Arash37's Avatar
  • Fazowicz
Efekt nie będzie zadowalający tak jakbym chciał, ale sam fakt posiadania tych oryginalnych tabak sprzed kilku lat(nie samych tabakierek) to już jest dużo. Oprócz limitowanych staram się poszerzać również kolekcję "normalnych" jednak na początku chciałem się skupić na limitowanych egzemplarzach bo one zapewne znikną z rynku o wiele szybciej niż normalne tabaki. Nie wyrzucam żadnych tabakierek czy też woreczków. Dzięki za Wasze sugestie jednak dalej podtrzymam moją prośbę o wskazanie mi aktualnie dostępnych limitowanych tabak w sklepach internetowych czy też lokalnych. :)
Time to create page: 0.315 seconds