redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Sea Breeze
Gawith Hoggarth TT Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 22, 2014)
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

5.0

Morska Bryza

Gawith Hoggarth Sea Breezes moja pierwsza przygoda z GH i ich specyficznym aromatem.
Pierwsze spotkanie było średnio udane, nie wiem czy trafiłem na nieszczelną tabakierkę która przy zakupie wpadła mi w oko razem z Angielską Różą, ale po otworzeniu pakunku z papieru ujrzałem, że tabaka wysypuje się z tego jakże eleganckiego złotego pudełka, od tamtej pory wszystkie moje tabaki GH leżały może dwa razy resztę tego czasu spędziły stojąc jako, że jestem osobą która nie lubi marnotrawstwa i tracenia tego co lubi.

A więc tak tabakierka jest złotego koloru, a jej prosta naklejka dodaje jej tylko klasy. Zmielenie i kolor typowe dla produktów tej serii czyli brązowy piasek.
Aromat hmmm czy da się to inaczej opisać niż zapach morza? Można, to nie jest zapach Bałtyku, to jest typowy zapach spotykany na angielskich wybrzeżach kto tam był ten wie... chociaż wyczułem w niej też lekki zapach sklepu z artykułami chemicznymi...

Każde kolejne zażycie tej tabaki wywoływało zapach w moim nosie który jest spotykany w każdym morzu czy oceanie, zapach soli morskiej... jednak mimo wszystko jest to jedna z moich ulubionych jak dotąd tabak, polecam ją każdemu początkującemu, czy doświadczonemu tabaczarzowi.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Elegancka tabakierka
- Unikatowy aromat
- Klasa sama w sobie
Minusy Tabaki
- Zbyt drobne zmielenie
- Wadliwa (?) nieszczelna tabakierka
- Trochę chemiczny aromat
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or