redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
L.260
L.260 Hot
Hedges
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Mentolowa doskonałość

Mentolówki to nie jest mój ulubiony styl tabak. Używam ich częściej w formie medykamentu do przeczyszczenia nosa. Hedges jednak spośród tłumu mentolówek wystaje zdecydowanie swoim zbalansowaniem.

Po otwarciu puszczki widać, że opakowanie jest niestety trochę za małe i tabaka wystaje znacząco poza krawędź. Sama puszka jest ascetyczna, z ładnym klasycznym nadrukiem. Sam proszek pięknie pachnie, od razu uderzając mentolem. Zmielenie pomiędzy drobnym a średnim, średnia wilgotność.

Hedges to bardzo mocny mentol. Zażycie większej szczypty powoduje intensywne łzawienie. Aromatycznie jest, jak na mentolówkę, przyjemnie złożony. Nie jest to czysty mentol, jest delikatna eukaliptusowa nuta, jest też zapewne kamfora, co bardziej czuć po lekkim cieple bijącym w nosie po pewnej chwili. Gdy wygaśnie uderzenie chłodu, odkrywają się nuty aromatyczne doskonałego tytoniu. Nie są intensywne, ale pachną naprawdę przyjemnie. Czuć przyjemny cytrus, bergamotkę, lekko przyprawowe nuty (cynamon i goździki). Zapach w nosie cały czas się zmienia. Nuty cytrusowe po dłuższym czasie wychodzą zdecydowanie na front.

Bardzo fajna tabaka - przynaję 5 w kategorii mentolówek.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
piękny mentol zbalansowany dodatkowo prawdopodobnie eukaliptusem
lekko rozgrzewająca kamfora
dobry tytoń, którego aromat roztacza się po wygaśnięciu mentolowego uderzenia
Minusy Tabaki
opakowanie trochę za małe na zawartość
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or