redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Chapman Strong
Joh. Wilh. von Eicken GmbH
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 27, 2010)
Ocena ogólna 
 
1.0
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
1.0

Tabakierka
"Chapman Mocny" różni się od swych braci tylko kolorem. Pudełeczko jest koloru bordowego - niezbyt zresztą apetycznego. W przypadku "Mocnego", jak i innych produktów tej stajni, wyszedł na wierzch brak solidności w wykonaniu - złamała mi się zatyczka do dozownika w miejscu złączenia jej z pudełkiem. Jakoś będę musiał sobie z tym poradzić - nie puszczę tego jednak płazem producentom.

Forma
"Mocny" jest koloru jasnobrązowego - ten jasny brąz jest o odcień ciemniejszy od "Virginii". Mocno zmielony (na malutkie drobinki), dosyć sypki i oczywiście suchy (nawet bardzo suchy). Ale czy można się spodziewać czegoś innego po "Mocnym", skoro jest on stworzony na bazie "Chapmana Virginii"?

Treść
Jest to tabaka o aromacie tytoniu Virginia. Jaki ma aromat "Virginia" (bardzo przyjemny skądinąd) można się było przekonać po "Virginii". "Mocny" różni się od swej siostry "Virgini" tym, że jest - a to Ci dopiero siurpryza! - dużo bardziej on niej mocniejszy. Żadnych dodatków w aromacie nie wyczuwam. Lecz czym spowodowana jest ta moc? - nie wiem. Podejrzewam podlejszy materiał - odpady, ścinki, itp. "Stronga" można jeszcze określić przymiotnikiem - "piekielny". Z tym że, moim zdaniem, ta "piekielność" nie była krokiem w dobrą stronę - marny tytoń, próbuję się rekompensować, a raczej zakryć, pieczeniem w nosie. Ot, tak sobie zakpili z nas twórcy tej tabaki...

Jeżeli ktoś nie kolekcjonuje tabak, to "Chapman Strong" nie jest mu potrzebny. Bo niby po co? Chcąc spróbować tabaki "kowbojskiej", tabaki o aromacie tytoniu "Virginia", wystarczy sięgnąć po "Chapmana Virginia". "Mocny" został wyprodukowany na siłę. Po prostu komuś bardziej podobało się wypuścić na rynek cztery produkty niż trzy. Jest to jedna z "tych" tabak, do których nie nie będę wracał i którą zdecydowanie odradzam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cena.
Minusy Tabaki
- Wszystko.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or