redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Lachhman Dass Amar Nath
by Nitzo     Lipiec 31, 2012    
(Updated: Marzec 21, 2016)
Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Mój TOP 1

Ciekawa była moja historia poznania tej tabaki. Będąc w naszym stołecznym mieście, skończyła mi się tabaka którą miałem przy sobie i byłem zmuszony znaleźć jakąś trafikę w której kupię coś dobrego. Jak wiadomo Warszawa duże miasto, ale przyjezdny nie zna zbyt wielu miejsc w których kupi coś innego niż Red Bulla, a tego miałem już po dziurki w nosie. Także wybrałem się do jednej z trafik z zamiarem zakupu Medyka 99, tego niestety nie uświadczyłem. Jednak miły pan sprzedawca pokazał że ma coś innego. I było to duża okrągła puszka z napisem Medicated No. 66. Stwierdziłem że trzeba spróbować tym bardziej że nie było drogo. I tak to właśnie się zaczęło.

Opakowanie ciekawe. Duża złota puszka, w całości wykonana z metalu, na wieczku etykieta przyklejana już przez dystrybutora. Nic niepotrzebnego, nic wykwintnego, ale za to wytrzymałość pierwsza klasa. fabrycznie zamkniętą puszkę mógłbym upuścić chyba z 10 piętka, a proszek pozostałby nadal wewnątrz.

Ma to też swoją drugą stronę. Nad pierwszym dostaniem się do tabaki skrytej wewnątrz męczyłem się dobre pół godziny. Kombinerki i wkrętak też zbytnio nie pomagał. To jednak daje pewność że zawartość zawsze pozostanie świeża.

A jest o co dbać. Jako że jestem raczej fanem mentolu, mocy i wszelkich "medyków" to można się domyśleć że jej smak bardzo przypadł mi do gustu. Bardzo silny mentol i ogólny medykowy aromat. Naprawdę bardzo silny, dowodem na to może być fakt że gdy otworzyłem tabakierę w pociągu, za kilka sekund ludzie zaczęli oglądać się co tak pachnie. Po kilku zażyciach, mentol czuć też w całym domu. Mimo tego nie rozpruwa nosa do kości, albo jestem już przyzwyczajony :)

Nie jest to jednak sam czysty mentol. Mój niezbyt wprawny nos wyczuł też jakieś aromaty cytrusowe i inne indyjskie przyprawy. Mieszanka ta dostarcza potężne orzeźwienie, a także sporą dawkę nikotyny.

Tabaka wyprodukowana jest z wysokiej jakości odpowiednio (drobno) zmielonego tytoniu, po za tym jest normalnej wilgotności. Nieprawne osoby mogą jednak wciągać ją zbyt mocno co może powodować znane odruchy. Po za tym nie ma ona raczej tendencji do spływania przy zażywaniu normalnych ilości.

Mimo że nie polecałbym tej tabaki dla początkujących, bo może się skończyć falą łez, to osoby które nią częstowałem bardzo ją chwaliły. Do tego stopnia że później to oni częstowali nią mnie. Dlatego jeśli lubisz medyki to polecam z całego serca bo jest warta spróbowania i zaprzyjaźnienia się z nią na dłużej.

PS. Tabakę miałem oczywiście w opakowaniu 30 g, nie wiem czy małe opakowanie nie wpływa negatywnie na jej aromat ze względu na wątpliwą szczelność, także polecam dużą puszkę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- niezniszczalna tabakiera (30 g)
- cena
- złożony aromat
- przyjemne zmielenie i wilgotność
- ilość mentolu
- moc
Minusy Tabaki
- niezniszczalną tabakierę bardzo ciężko jest otworzyć
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or