redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Magnet Peach Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.4 (21)
20944   0   1   0   0   5

Recenzje użytkowników

6 reviews with 4 stars

21 reviews

 
(13)
 
(6)
 
(2)
2 stars
 
(0)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
4.4
 
4.7  (21)
 
3.3  (21)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
Sortowanie 
 
(Updated: Listopad 02, 2012)
Ocena ogólna 
 
3.5
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
3.5

Typowy średniak

Nigdy nie podzielałem hurraoptymizmu zwolenników Magnet Peach, których jak zresztą widać w poniższych recenzjach nie brakuje. Ot, tabaka przyzwoita w nijakim plastikowym pudełeczku. Według mnie nie ma w niej nic specjalnego, co wyróżniałoby ją z tłumu innych produktów. Chociaż nie. Stop, wróć. Na tle innych wyrobów stricte owocowych wybija się świetnym smakiem brzoskwini. Ciężko na rynku o lepiej odwzorowany zapach tego przepysznego owocu. Jest słodko, ale nie mdło, choć po dłuższym obcowaniu daje się odczuć przesyt. Oprócz tytułowego smaku występuje tutaj delikatnie tylko zarysowany mentol, tworząc wraz z brzoskwinką całkiem zgrabne połączenie. No i właśnie w tym momencie dochodzę do największej bolączki Magneta-brakuje w nim tego końcowego pociągnięcia pędzlem, które sprawia że dobry obraz staje się arcydziełem.
Proszek jest barwy piaskowej, drobno zmielony i bardzo suchy. Ma irytującą tendencję do zbijania się w grudki, które twardością prawie dorównują małym kamykom.
Tabakierka jest bardzo szczelna i praktyczna, ale niezbyt piękna. 10 gramowe plastikowe pudełeczko zrobione jest z plastiku barwy złoto-mosiężnej. Naklejka na wieczku oraz ta okalająca tabakierę jest koloru pomarańczowego, który według mnie nijak tutaj pasuje. Trzeba jednak, mimo tej szpetoty i ubogo wyglądającej etykietki, dodać że pudełeczko spełnia swoją funkcję bardzo dobrze. Szczelności nie można nic zarzucić-mam tą tabakę już od ponad półtora roku, a smakuje tak, jakbym ją kupił wczoraj.
Zapewne znakomita większość z Was wie o tym, że tabaka ta nie jest już produkowana. Nie jest to dla mnie jakoś szczególnie smutne i łezki nad Magnetem na pewno nie uronię. Tak jak pisałem na wstępie jest to dla mnie produkt, który plasuje się pośrodku stawki pomiędzy tymi genialnymi, a beznadziejnymi. Wypisywanie minusów tabaki przyszło mi z wielką łatwością, w przeciwieństwie do jej zalet i niech to posłuży za najlepsze streszczenie powyższej recenzji.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-doskonała brzoskwinia
-przyjemna forma proszku
Minusy Tabaki
-brzydka tabakierka
-zbija się w twarde grudki
-brakuje jej "pazura"
-szybko się przejada
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
2.0

Requiescant in pace

Opowieści, jakoby Magnet swoją mocą paraliżował ośrodkowy układ nerwowy uważam za mocno przesadzone. Owszem, przeczyszcza nos niczym ultra-silne krople na katar, lecz z większymi kozakami miałem już w tabacznej karierze do czynienia, ot weźmy choćby taki Cherry Menthol WoSa. Produkt Swedish Match jest mocny, ale nie zabija. Poza tym, to bardzo przyzwoita tabaka i co więcej – smaczna. A to rzadkość, jeśli chodzi o tabaki brzoskwiniowe. Nie jestem entuzjastą tego smaku i naprawdę niewiele spotkałem brzoskwiniowych tabak, które przypadły mi do gustu. Do nielicznych wyjątków należą Peach Melba WoSa i Toque Peach, zaś Magnet jest bodaj najlepszą, z tabak o wspomnianym aromacie. Soczysty, mocny, świeży, zero chemii, jeszcze długo po zażyciu nos pamięta ten wystrzałowy smak. Konsystencją i kolorem przypomina produkty angielskie – tytoń jest jasnożółty, mielony na pył, suchy sypki, choć silną z tendencją do zbijania się w grudy (być może to wina starego egzemplarza, wygrzebanego gdzieś z zapomnianego kąta magazynu olsztyńskiej trafiki). Złotawa, plastikowa puszka jest, delikatnie mówiąc, fatalna. Nie dość że wygina się w różne strony, więc łatwo tabakę rozsypać, to jeszcze ma tendencje do zacinania się przy otwieraniu, co jeszcze zwiększa prawdopodobieństwo wysypania zawartości. Nalepka, okalająca tabakierę, odpadła zaś tuż przed pierwszym zażyciem. Estetyka też pozostawia wiele do życzenia – najpiękniejsza ta tabakiera nie jest, lecz z całą pewnością w tym przypadku bardziej liczy się zawartość. Niestety, nie mogę tej tabaki nikomu polecić – Magneta już nie ma. Wraz ze sprzedażą południowoafrykańskich fabryk, firma Swedish Match zaprzestała produkcji tej tabaki. Nieliczne, ostatnie egzemplarze można gdzieś przy dużej dozie szczęścia wypatrzyć. I tu chciałbym serdecznie podziękować Antagoniście, który poinformował mnie o tym, że w Olsztynie uchowało się jeszcze jedno pudełko, które z lubością natychmiast nabyłem. O ile nie płakałem po Westfalen Prise, Magneta będzie mi brakować, mam jeszcze pół pudełka… R.I.P.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- moc,
- smak,
- zmielenie,
Minusy Tabaki
- tabakiera,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Kwiecień 18, 2017)
HBH
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
1.0

Brzoskwinkaa

Kurwa ale spływa

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Brzoskwinka
Minusy Tabaki
Gdzie moc?!
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 24, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Brzoskwinki

Musiałem kupić tę tabaczkę, aby posiadać wszystkie trzy dostępne Magnetosy (Magnety), czemu Magneto? No bo mój nos lgnie do nich jak metal do magnesu ;d. Te trojaczki swoją drogą są idealne (Spearmint, Menthol i Peach), każdy inny. Do rzeczy.
Smak to czysty mink ponk, prawdziwe brzoskwinie, łagodny aromacik, świetna konsystencja, osobiście bym dodał mentolu, ale wystarczy zażyć przed np. Magneto Menthol i potem Peach, i efekt identyczny :].
Opakowanie to prymitywy wygląd, ale niezwykle praktyczny, nawet podczas jazdy samochodem nie uroni się ani ziarenko magicznego pyłu ;].
Tabakę polecam wszystkim, bo jest warta uwagi.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Smak brzoskwiń, łagodna, opakowanie, oryginalny smak
Minusy Tabaki
dostępność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 24, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.8
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
3.0

Mocny Snuff. Smak dziwny, niby morelowo-brzoskwiniowo-podobny, lecz tak naprawdę ostrość go zabija. Aromat natomiast bardzo przyjemny, czuć wręcz świeże owoce... Opakowanie niezłe, niespecjalna kolorystyka... Wspaniały zastępca Red Bulla dla bardziej doświadczonych Snufferów. Za ostrość należy się 4, jest to IMHO najlepszy Snuff z kategorii "mocne".

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2