redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Clove Hot
McChrystal's
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Sierpień 22, 2013)
Ocena ogólna 

3.7
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.5

CLOVE

O jak dawno nie recenzowałem żadnej tabaki spod szyldu McChrystalsa, myślę że w końcu nastała ta chwila.

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia dlaczego ją kupiłem, ponieważ nie lubię zapachu goździka.
Tak jak kolega Nitzo napisał, ta tabaka ma więcej z goździka niż przyprawy sprowadzane do naszego kraju, podpisuje się pod tym zdaniem obiema rękami.

Niestety nie udało mi się wychwycić aromatu cytrusów, jak wspomnianemu koledze, ale muszę powiedzieć, że i tak Clove sprawił mi wiele radości. Bez wątpienia tabaka może się kojarzyć ze świętami Bożego Narodzenia, a wszystko to za sprawą przypraw jakie się czają w tej małej 3,5gramowej tabakierce.

Tabaka w smaku przypomina mi zapach ciasta. Co należy przez to rozumieć? W pierwszej chwili zaraz po wciągnięciu czujemy intensywny zapach goździka przeplatającego się z ciekawym tytoniem. Gdy te aromaty zaczynają pomału zanikać, wskakuje piękna nutka zapachu korzennego(jak by piernika albo cynamonu), która idealnie podkreśla smak tabaki.

Produkt jest łatwy w odbiorze i niewymagający. Jeśli chodzi o konsystencję, to jak przystało na anglika - jasny brąz, drobno zmielona i sucha .
Produkt o dziwo przypadł mi do gustu , może dlatego, że zapach proszku jest o wiele bardziej przyjazny niż właśnie sklepowej przyprawy.

Podsumowując, recenzja krótka, ponieważ ta tabaka nie jest szczególnie wymagająca i nie ma co się rozpisywać na temat aromatu, który jest bardzo prosty ale za to niebanalny.

Cena jaką dałem za tę tabakę to jakieś 3 lub 4 zł, dokładnie już nie pamiętam, ale na pewno mniej - więcej tyle co napisałem.

Dobra tabaka aby zrobić sobie chwileczkę przerwy od standardów.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Dobra na odmianę
- Naturalny aromat
- W gruncie rzeczy niebanalna
- Cena
- Dobra baza tytoniowa
Minusy Tabaki
- Nie powala
- Mimo tego że jest smaczna nie zostałem fanem
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Kleks Napisane przez Kleks
Sierpień 22, 2013
Jedna uwaga - czy przypadkiem kryształki smakowe nie są sprzedawane w wariancie 3,5g?

W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Bonczi Napisane przez Bonczi
Sierpień 22, 2013
Joj, mój błąd. Przepraszam, już będzie korekta.
Pozdrawiam i dzięki za czujne oko:)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2