redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Sturco Menthol
McChrystal's
by Filek     Sierpień 10, 2010    
(Updated: Sierpień 24, 2013)
Ocena ogólna 

3.3
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

4.5

STURCO MENTHOL

Z góry przepraszam za krótką recenzję, ale tak jak każdy recenzent wie, są produkty o których jesteśmy w stanie pisać całe poematy i takie, których konkretny przekaz i dokładny opis da się przekazać w paru zdaniach .
Uważam, że produkt z pod szyldu McChrystal’s, a mianowicie Sturco należy do tej drugiej grupy, co w cale nie oznacza, że jest niedobra.
Przejdźmy może do ceny. Pamiętam dokładnie, że najbardziej do zakupu tej tabaki przyczyniła się właśnie cena, która wynosiła 2,50zł. Ktoś pomyśli, że wybieram tabaki sugerując się ceną. Otóż nie. Po prostu po obfitych zakupach tabacznych zostało mi około 3zł reszty, co postanowiłem spożytkować kupnem tego cacuszka.
Tabakierka była owinięta w przeźroczystą folię, która miała chronić, jak wiadomo przed wilgocią. W moim wypadku zdała egzamin. Na wieczku widnieje mała żółta naklejeczka z nazwa produktu oraz z ostrzeżeniem. Jest widocznie mniejsza od standardowej puszki Mcchrystal’sa, ale otwierana w ten sam sposób czyli na pokrywkę. Waga mojej tabaki wynosi 3,5g.
Smak w moim odczuciu to bardzo smaczny mentol. I tyle . Jest to jeden z takich produktów, który da się opisać w jednym zdaniu.
Konsystencja to standard: jasny brąz, drobne zmielenie, sucha.
Tabaka typu Mild Medicated, co nie powinno was zwieść, ponieważ charakterek to ona posiada. Nie jest może ona tak agresywna i mocna jak Medicated NO.99 albo Extra Menthol WoSa ale potrafi urządzić jak pszczoła czy nawet osa.
Podsumowując, jest to zwykła pospolita tabaczka w wielkim tabacznym świecie, najbardziej czego mi w niej brakuje to posmaku np. cytrusów, ale delikatny posmak tytoniu też jest ciekawy.
W sumie to dobra, normalna, codzienna mentolówka.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cena
- Tabakierka
- Nie przytłacza
- Dobra baza tytoniowa
- Dobrze odświeża
Minusy Tabaki
- Nie zaskakuje niczym, czego byśmy nie znali
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Bonczi Napisane przez Bonczi
Sierpień 25, 2013
Kto znowu wstawił mi minusa? Zaczyna mnie pomału to drażnić, bo coś mi mówi że robi cały czas to jedna i ta sama osoba. Nie chodzi tu o jakośc recenzji tylko o to że mnie nie lubi.Więc bardzo prosze niech mi powie co mu nie pasuje.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1