redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

S'nuff Smokers Blend
McChrystal's
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.4
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.0

Ktoś zamawiał herbatę?

Zetknąłem się z tą tabaką w zeszłym roku. Oczarowała mnie cena na allegro, bo zapłaciłem za nią jedyne 3zł. Jaka to radość, kiedy dostajemy świetną tabakę w tak przystępnej cenie. Otwierając wieczko już miałem gdzieś w nosie zapach herbaty, który bardzo przyjemnie wypełniał umysł wspomnieniami. Jednak najlepsze miało dopiero nadejść... wziąłem sporą szczyptę i umiejscowiłem ją w swoich nozdrzach. Tutaj rozpoczęła się gra i burza w mojej głowie. Jaki zapach dominuje? Co tutaj sprawia taką przyjemność moim zmysłom? Wydawało się jednak, że tym, co faktycznie rozbudziło mój apetyt na więcej była ta idealna nuta herbatki, której mi w tym momencie brakowało.
Tabaka nie jest przesadnie wysadzona amoniakiem, jednak możemy się jego śladu w zapachu doszukać. Niektórym to przeszkadza, innym wprost przeciwnie. Dobrą inwestycją jest również sama puszka, która jest przyzwoicie wykonana. Niepozorna etykieta nie oddaje tego, co znajduje się w środku. Jest to tabaka zmysłowo wielokolorowa, a na pewno nie monotonna czerń...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-bardzo pobudzająca :)
-świetne zmielenie
-smaczny i delikatny tytoń
-wypełniona nutą herbaty
-moc odkrywania
-przyzwoita puszka
Minusy Tabaki
-może być zbyt mocna dla nieoswojonego nosa
-jednak lekki amoniak...
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or