redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Garść nowinek

Witajcie drodzy użytkownicy! Nasz wspaniały kraj zalała fala upałów, której nawet najbardziej mentolowe tabaki nie potrafią złagodzić, dlatego też pewne drobne rozprężenie w dziale z newsami nie powinno nikogo dziwić. Tym bardziej cieszy fakt, że nawet, gdy słupek rtęci zbliża się niebezpiecznie blisko cyfry 50, znajdą się ludzie, którzy cały czas pracują (w odróżnieniu od nas), aby nam tabaczarzom żyło się lepiej. Kim są ci stachanowcy pracy? To nasi panowie importerzy z CiT`u.

 

Już kilka miesięcy temu ci dzielni ludzie wprowadzili na nasz rynek kolejne wyroby od Dholakii, mianowicie dwa produkty z Angielskiej Linii: Mentholyptus i Medicated. Natomiast teraz w ofercie CiT`u pojawiło się aż trzynaście drewnianych, rzeźbionych tabakier. Podobne pojemniczki można było swego czasu wygrać w organizowanym przez nas konkursie historycznym. Od teraz każdy będzie mógł nabyć odpowiednio reprezentatywne opakowanie dla swojej ulubionej tabaki.

 

Myślę, że to dobry powód, aby 17 lipca, w Ogólnopolski dzień tabaki wznieść toast za zdrowie naszych importerów z CiT`u, w końcu tyle pyszności im zawdzięczamy.

 

P.S. I nie zapomnijcie o VIII już z kolei Mistrzostwach Polski w Zażywaniu Tabaki, które odbędą się jak zwykle w Chmielnie, jak zwykle w ostatnią niedzielę lipca (25.07). Wielce prawdopodobne, że będzie tam okazja zażyć tabaki z ekipą serwisu.

Tymczasem Wasze zdrowie!

e-max.it: your social media marketing partner