redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Raspberry
Raspberry Hot
Paul Gotard Snuff
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Maj 30, 2011)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Paul Gotard Raspberry

Wiele razy narzekałem na owocową linię Paula Gotarda, właściwie w każdym wstępniaku do recenzji owocówki z tej stajni narzekałem, marudziłem, wyśmiewałem i wbijałem szpilki. Cóż nigdy nie mówiłem, że jestem miłym facetem, raczej opisałbym siebie jako utajnionego, wrednego sukinkota. Na szczęście dzisiaj ominie Was moje utyskiwanie na tę firmę, bowiem tym razem Paul wykonał kawał dobrej roboty. Osobiście rozważam odpalenie fajerwerków, gdyż nie liczyłem na to, że zachwycę się tabaką z tej linii. Wyrób, który ratuje honor i dobry wizerunek marki nazywa się Raspberry.

Ktoś powie: „Znowu malina? Ileż razy można wałkować to samo!?” Moja odpowiedź brzmi: do teraz, ponieważ oto malina ostateczna. W odróżnieniu od wyrobu Poschla, nie jest tak chemiczna i choć posiada odrobinkę mentolu, to nie dominuje on nad właściwym aromatem. Z WoSem malinowym wygrywa pod względem intensywności i długości trwania zapachu. Najpoważniejszym konkurentem dla tabaki Paula jest SG Raspberry, który ma bardzo naturalny, kwaskowaty aromat, jednakże obecna w nim ziemistość, jak i zmielenie odbiera mu nieco uniwersalności. Nie próbowałem maliny od Toque, więc nie wiem jak sprawa ma się w tym przypadku, ale jak to się mówi: „pożyjemy, zobaczymy”

Tak więc jaki jest Raspberry od Paula Gotarda? Cóż jest to tabaka średnio zmielona i średnio wilgotna, przez co powinna odpowiadać wszystkim tabaczarzom. Jej malinowy aromat jest bardzo intensywny, o dobrze dobranych proporcjach pomiędzy słodyczą a kwaśnością, a lekkie muśniecie mentolu sprawia, iż podczas zażywania czujemy przyjemne, acz krótkotrwałe odświeżenie. Tytoniu niestety nie czuć, ale nie oszukujmy się, sięgając po tabakę o takim charakterze nie należy oczekiwać tytoniowych wodotrysków.

Ta tabaka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom owocówek, a szczególnie paniom. Nie zdziwiłbym się, gdyby za jakiś czas zdetronizowała Ozonę Raspberry. Tak więc jeśli szukacie dobrej tabaki malinowej, to ten wyrób w stu procentach spełni Wasze oczekiwania.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- bardzo dobry aromat malin
- uniwersalne zmielenie i wilgotność
- lekkie odświeżenie za sprawą mentolu
Minusy Tabaki
- nie znajduję minusów, które nie byłyby czepialstwem
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or