redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Big Hammer Medicated
Paul Gotard Snuff
by Antagonista     Luty 25, 2014    
(Updated: Luty 28, 2014)
Ocena ogólna 

3.7
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.5

Uderzenie wielkiego młota

I oto jest, potężny młot w małej tabakierce od Paula Gottarda. Już po otwarciu koperty czuć bijący mentol, niczym pies zerwany z łańcucha ze wściekłością dociera do naszych nozdrzy atakując je zajadle. Odkręcam i czuje jak Dżin wynurza się aby oszołomić mnie, wydaje się na początku jakby miał w sobie anyż (ale to chyba moja imaginacja), sprawia to miłe wrażenie. Usypuję sobie kopczyki i tutaj wydaje mi się, że otwór jest za duży, gdyż robią się duże kopce. Tabaka ma kolor jasnobrązowy i jest drobno zmielona i lekko wilgotna, choć widać też białe kryształki, lub drobinki. Chwila zadumy i siup do nosa i od razu, wielki młot uderza, włosy się jeżą, mózg staje dęba a łzy napływają do oczu. Przez nozdrza niczym ciekły azot, przepływa fala mroźnego mentolu aż się w głowie kręci i według mnie tu wrażenia się kończą, mentol się ulatnia i nic się nie dzieje. Szkoda że, nie ma w tle innej nuty. Trzeba uważać z dawkowaniem, gdyż moc mentolu może nawet martwego wskrzesić, dobra na poranne obudzenie po ciężkiej nocy.
Podsumowując, tabakę można polecić tym, którzy lubią mocne i szybkie uderzenie i wiedzą na co stać mentol, nie polecał bym na pierwszą tabakę. Porównanie do innych tabak zostawię bardziej doświadczonym. Gdyby ktoś zamieszkujący winne wzgórza, chciał spróbować zanim kupi, to jestem skłonny poczęstować, być może będzie miał inne odczucia, które będzie chciał opisać.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Fajna i pomysłowa tabakiera w formie breloczka w limitowanej liczbie (200 szt.)
Mocne i odświeżające uderzenie mentolu
Minusy Tabaki
Mało ciekawa etykieta
Moim zdaniem za duży otwór
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Pablo Napisane przez Pablo
Luty 28, 2014
Śmierdzi mi klonem Rock's Medicated... Jeśli tak, to ja podziękuję.
Anapolon Napisane przez Anapolon
Luty 28, 2014
Kupiłem z ciekawości, ale dla bardziej zaawansowanego tabaczarza to już żadna rewelacja, że tak powiem: głowę urywa, dupy już nie :)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2