redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Strawberry Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.9 (5)
5097   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Paul Gotard Snuff

Parametry tabaki

Smak tabaki
Truskawka
Waga tabaki
10g.
Opakowanie
metalowe

Paul Gotard Snuff

Recenzje użytkowników

5 reviews

Ocena ogólna 
 
3.9
Ocena smaku 
 
3.8  (5)
Ocena opakowania 
 
4.2  (5)
To write a review please register or
(Updated: Marzec 03, 2011)
Ocena ogólna 
 
1.6
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Paul Gotard Strawberry

O tym, że na wyrobach Paula Gotarda wiele razy się zawiodłem, pisałem już wielokrotnie. O tym, że równie często ta firma mnie zaskoczyła, także wspominałem. Cóż można powiedzieć, iż brak systematyczności i stabilności to cecha rozpoznawcza tego młodego jeszcze gracza na tabaczanym rynku. Nie poczytuję tego jednak jako wadę, firma ma jeszcze dużo czasu, aby udoskonalić swoje receptury, na razie czerpię przyjemność z pewnego rodzaju nieprzewidywalności, jaką niesie ze sobą pierwsze obcowanie z tabakami tego producenta.

Tym razem przyszło mi recenzować Strawberry, lecz nauczony wcześniejszymi doświadczeniami z owocową linią Paula, nie nastawiałem się na jakieś wielkie fajerwerki. Wszak zarówno Tangerine, jak i Lemon były produktami mocno poniżej oczekiwań, a i Apricot nie powalał swoim aromatem.

Nic więc dziwnego, że podczas otwierania doskonale znanej wszystkim tabakiery, oprócz zwyczajowej ciekawości, nie odczuwałem ekscytacji, owego podniecenia, które towarzyszy tabaczarzowi trzymającemu w swoich łapkach z dawien upragnioną tabakę. „Jelcyn popadł w rutynę” - ktoś powie, inny doda: „Wypala się chłopina, za długo siedzi w tym interesie, by odczuwać przyjemność z każdego nowego produktu”. Być może taki obraz wyłania się, kiedy przeczytać kilka moich recenzji tabak tego producenta, lecz cóż poradzić na to, iż Paule nie przyprawiają mego tabaczanego serca o radosne drżenie?

„Kończ Waść, o tabace miałeś prawić”, powiecie i będziecie mieli rację, lecz jak można się łatwo domyślić, owo krążenie wokół tematu spowodowane jest miałkością recenzowanej tabaki, o której zbyt wiele powiedzieć nie można.

Ot, suchy, pylisty, jasnobrązowy tytoń, o niezidentyfikowanym, słodkawym zapachu, który w zamyśle twórców miał być truskawką. Na całe szczęście, ów niesprecyzowany zapach nie utrzymuje się zbyt długo, a co za tym idzie nie męczy swoją obecnością i tak już zawiedzionego nosa.

Podsumowując, Strawberry to kolejna średnio udana tabaka z owocowej serii Paula Gotarda. Jedyne co można powiedzieć na obronę firmy, to to, że jeszcze nikomu nie udało się dobrze odwzorować tego aromatu, unikając sztuczności. Lecz sami przyznacie, że to raczej kiepskie tłumaczenie. Ogólnie mówiąc mocno poniżej oczekiwań, z pewnością jest sporo tabak o wiele bardziej wartych kupna.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- krótkotrwałość aromatu
Minusy Tabaki
- niezidentyfikowany, słodki aromat
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 03, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Strawberry

No tak zbierałem się długo na opisanie tej tabaki, więc czas w końcu to zrobić.
Podczas mojego codziennego dnia przeglądania działu allegro (trafika - tabaki), zauważyłem tabaczkę Paul Gotard. Po krótkiej rozmowie z kolegami zamówiłem po jednej dla każdego z nas. No i tak zaczął się okres oczekiwania na listonosza, aż któregoś pięknego dnia, gdy wróciłem zmęczony z kopalni zobaczyłem czekającą na mnie paczuszkę. Szybko rozpakowałem i wyjąłem tabaki, tabakierki i nadruk wydawały się całkiem spokojny i przyjemny. No i tak po obejrzeniu tabakierki przyszedł czas na snuff. Otworzyłem tabakierkę i do mojego nosa doszedł dziwny i słodki zapach truskawki. Ale niezrażony tym, zasznupałem, ahh ten okropnie słodki smak, na pewno nie jest to tabaka do stosowania na co dzień. Przez tę słodkość może się bardzo szybko znudzić. No i o wiele, wiele za krótko utrzymuje się zapach.

Tę tabakę polecam tylko osobom, które chcą zrobić odskok od codzienności. Taka niedzielna tabaczka po obiadku.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Smak
- Ciekawa tabakierka
- Mega słodki i miły zapach
Minusy Tabaki
- Czas utrzymywania się w nosie .. okropnie krótko
- lubią robić się grudki
- dostępność ( ja swoja musiałem zamawiać przez internet)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 03, 2011)
goniar88
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Delicje truskawkowe

Miałem ostatnio okazję skosztować tej tabaki od mojego dobrego znajomego. Jakie było moje pierwsze wrażenie? Hmm o ile się nie mylę: "Hmm, zmielone Delicje!" : )
Taak, być może rozbawi was moja opinia o tej tabace, jednak ten proszek ma w sobie coś z tych smacznych truskawkowych ciasteczek. Faktem jest, że tabaka nie należy co najsłabszych, jednak posmak truskawek w gardle wynagrodził mi wszystko.
Myślę, że jest to dobra tabaka biorąc pod uwagę jakość, jednak ubolewam nad faktem, iż aromat tej tabaki lubi szybko znikać. No, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
Daje jej czwóreczkę - to ocena, która najlepiej scharakteryzuje "truskawkowy proszek".
Co do samej tabakierki.. Nie jest najgorsza, jednak myślę, że mogli ją lepiej zaprojektować pod względem używalności.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Smak
- Cena
Minusy Tabaki
- Dostępność
- Aromat za szybko znika
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 03, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Mmmm.....można by tę onomatopeję zastosować przez całą recenzję, bo jakże ciężko opisać zwykłymi słowy świetny smak tej tabaki.
W mojej kolekcji to pierwszy produkt Paula Gotard'a, w nosie moim zaś drugi.
Obydwa próbowane specyfiki to na mój gust majstersztyk.
Świetny tytoń, smak wyważony perfekcyjnie.
Opisywana obecnie jest nieco bardziej sypka od Fruit Mix, ale skłonna jestem rzec, że od siostry jeszcze smaczniejsza.
Po skosztowaniu przenoszę się, nie wiedzieć czemu, do dworu w Soplicowie.
Zasiadam w brzozowym gaju, kosztując świeżych truskawek.
Tym optymistycznym, poetyckim akcentem polecę serdecznie ten produkt wszystkim, a recenzję zakończę.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 03, 2011)
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Truskaweczka palce lizać. Dużo aromatu zamkniętego w metalowej puszcze to standard dla tej francuskiej firmy, która tak pakuje swoje wyroby, ale ma to też dobre strony, gdyż tabaka nie wysycha zabezpieczona dodatkowo banderolką. Co do aromatu to wyczuwalny jest aromat truskawki i coś słodkiego, jakiś cukierkowy posmak. Ogólnie jest to fajnie skomponowane, aż chce się wracać do tego aromatu. Mnie mocno przypadła do gustu. Zasłużona "5".

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner