redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gawith Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 06, 2011)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Tabakiera przepiękna. Wiele godzin spędziłem na przyglądanie się właśnie jej. Dla mnie ideał. Pięknie skomponowane kolory. Wszystko do siebie pasuje w każdym calu. Styl czcionki mówi nam, że mamy do czynienia z poważną tabaką. Przed pierwszym zażyciem tego specyfiku miałem małe obawy. Tak się niestety stało, że swoją przygodę rozpocząłem z Gawithem Cola. Była ohydna, chemiczna i nie do zażywania. Natomiast zaraz po usypaniu sobie Gawitha Apricott czuć coś zupełnie innego. Coś mało naturalnego, ale jednocześnie bardzo mnie przyciągającego. Przed zażyciem owej moreli nie jestem w stanie wyczuć. Konsystencja tabaki jest bardzo przyjemna jak dla mnie. Nie za sypka, raczej średnio mielona. I wilgotna co najważniejsze. Pierwszym wrażeniem po zażyciu jest wyraźnie docierający do nas zapach mentolu. Mentol ten jest specyficzny dla tabak tej firmy. Dopiero po chwili mój nos przepełnia fala świeżości. Oczy same zamykają się i człowiek zdecydowanie i bardzo mocno się odpręża. Aż nie chce myśleć się o niczym innym. Na dalszym planie dostrzegam słodycz. Niestety nie jest to dla mnie typowa morela... to zupełnie coś innego ale bardzo przyjemnego. Przy głębokich wdechach i wydechach uczucie to znacznie się pogłębia. Mnie osobiście ta tabaka wprawia w chwilowy stan osłupienia i relaksu (pewnie dlatego, że w Gawithu znajduje się dość spora ilość nikotyny). Zapach w nosie utrzymuje się bardzo długo i przez spory kawałek czasu możemy delektować się tym rarytasem. Podsumowując: tabaka, którą powinien spróbować każdy. Jest bardzo łatwo dostępna w większości sklepów czy też kiosków. Jak dla mnie jest warta każdej ceny. Nie bez powodu zajmuje pierwsze miejsce w mojej szufladzie. Zachęcam wszystkich do snuffania :) Pozdrawiam gorąco!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or