redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Johnny Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Prolog. Abstynencja... Sprawa naprawdę średnio przyjemna. Wszyscy, którzy mają ją za sobą lub są w jej trakcie wiedzą jak potrafi ona wykończyć człowieka. Alkohol/seks/internet... To wszystko możemy znieść drodzy bracia i siostry, lecz gdy musimy zaprzestać pieszczenia naszych zmysłów przez boski, brązowy pył, świat staje się całkiem inny... Smutek, apatia, rozczarowanie, niechęć. Te i inne podobne uczucia targały moją osobę gdy przez 40 dni zaprzestałem czynności, która sprawiała mi największą radość. Zaprawdę powiadam Wam! Post jest sprawą trudną... AKT Paweł przeżywał trudne chwile. To nie ulegało wątpliwości. Trudności w szkole, w domu... Nikt nie mógł znaleźć przyczyny tych problemów. Chłopak z radosnego i pełnego życia młodzieńca, przemienił się w osowiałego, przybitego, snującego się po XVII wiecznych korytarzach orłowskiego pałacyku. Pewnego dnia, po długiej podróży z dalekiego kraju zwanego Austrią, powrócił jego kolega. Po serdecznym przywitaniu się znajomych, okazało się, że K. przywiózł dla Pawła prezent. Było to malutkie zawiniątko mieszczące się w dłoni... -Cóż to?- zapytał Paweł. -Lekarstwo na wszystkie Twoje problemy...-tajemniczym tonem odpowiedział K. Z drżącymi rękoma Paweł rozdarł papier. Jego oczom ukazał się pewien malutki koleżka. -Jak masz na imię przyjacielu?- z pojawiającym się na twarzy uśmiechem zapytał Paweł. Odpowiedziano mu grubymi literami: -JOHNNY. Szlachcic austriacki herbu Pöschl. Johnny był tym typem faceta, którego widząc pierwszy raz w życiu ma się ochotę podejść i powiedzieć: "Cześć! Będziesz moim przyjacielem?" a on Ci odpowie "Jasne!" i jesteście najlepszymi przyjaciółmi ma świecie. Stajecie się nierozłączni. Johnny wydawać by się mogło, z zewnątrz zawadiacki i skory do zabawy, po poznaniu go bliżej okazał się szlachetny i naprawdę doskonały pod każdym względem. Jednak Pawłowi wydawało się, że jest do kogoś łudząco podobny... Od poznania Johnnego, wszystkie problemy po prostu prysły! Spędzali razem każdą chwilę. Mimo, że malutki, Johnny potrafił zawsze rozweselić i pocieszyć Pawła. Są do tej pory razem na dobre i na złe. I nie zanosi się na to, by mieli się rozstać EPILOG Jest godzina 23.53. Johnny leży na biurku, ja właśnie jestem po kolejnej morelowej przejażdżce, którą on mi zapewnia. Jest dobry. Wręcz genialny. Lecz mimo wszystko, nie jest oryginalny. Kocham go, lecz niestety... Gawith uwiódł mnie już dawno i nie zamierzam go opuścić. Jednak przelotna znajomość z Johnnym na pewno nikomu nie zaszkodzi.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or