redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Südfrucht
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 09, 2011)
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Słodki Grubasek

Zamawiając razu pewnego kilka produktów ze sklepu z wyrobami tytoniowymi, pomyślałem, że dorzucę do koszyka jeszcze owa tabaczkę, jako kolejny schmalzler do kosztowania i rozkoszowania się jego smakiem. Zachęciło mnie do tego opakowanie w jakim się znajduje. Torebeczka z "kolegą" delektującym się wyrobem tytoniowym, a pod nim widniejące egzotyczne owoce uświadomiły mnie, że tu znajdę owy egzotyczny smak.

Otóż sama tabaka jest zmielona dość grubo. Posiada sporą zawartość nikotyny :-) Tytoń posiada kolor ciemnego brązu. Sam zapach po otwarciu saszetki jest wyraźnie słodkawy. Po zażyciu, wyraźnie czuję tę słodycz w nosie. Da się poznać tu takie smaki jak słodki ananas [jakby w syropie], nikły banan oraz kokos. Tak, kokos, równie słodki jak i mdły w smaku. W połączeniu z tytoniowym aromatem tworzą w nosie nam "walkę" między "słodyczą a tytoniem". Smak utrzymuje się długo w nosie. Sama tabaka bardziej spływa do gardła niż osiada na nosie.

Saszetka [w moim wypadku 25 g], w której dostajemy tabakę, jest porządnie wykonana by nie przepuścić niechcianego powietrza. Widniejący na niej obrazek, zachęca do kupna.

Polecam tabakę osobom uwielbiającym odczuwać słodycz w nosie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- tłustość
- zmielenie
Minusy Tabaki
- cholernie słodka
- płynie do gardła
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or