redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Radford Premium Snuff
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

5.0

Radford elegant

Jak mawiała moja nauczycielka od j. polskiego, trzeba zaczynać nie od kolan przez ręce do kostek, tylko od czubka głowy do stóp, tak więc po kolei:
Tabakiera, w tym przypadku miłe dla oka granatowe pudełeczko ze złotym napisem, posiadające bardzo dobry dozowniczek w kształcie trójkąta. Wyciągając takie cudeńko z kieszeni od razu stajesz się obiektem zaciekawienia, a wszyscy nie mogą się doczekać aż spróbują tego co jest w środku tej jakby to powiedzieć, eleganckiej tabakiery, a jest tego aż 10g !
Wnętrze nie jest aż tak zachwycające jak mogłoby to sugerować opakowanie, dostajemy tu ciemnobrązową, całkiem wilgotną tabaczkę o uśrednionym zmieleniu, czyli standard u Poeschla. Teraz czas na aromat, czyli połączenie mentolu z . . . właśnie, co to jest? I to jest właśnie największa zaleta tej tabaki, mianowicie za każdym zażyciem można doszukać się czego innego, ja miałem okazję poczuć tajemnicze zioła, czekoladę czy też delikatne owoce, a spotkałem się z opinią , że czuć w niej mandarynki a nawet banany! Co prawda niektórzy może i na siłę doszukują się udziwnień, lecz jednego tej tabace zarzucić nie można, jest wyjątkowa.
Sumując, tabaka godna polecenia, o ile nie skąpisz wydać na nią około 15 zł, całkiem smaczna lecz nie powalająca, w ładniusim opakowaniu i za dość wygórowaną cenę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- wielowarstwowa
- ładnia tabakiera
Minusy Tabaki
- cena
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or