redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ozona Raspberry Fresh & Fruity
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.6
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

3.0

Malinowa rozkosz

Ahh, ozona raspberry, co tu się dużo rozpisywać, zakochałem się w niej od pierwszego wciągnięcia. Po zażyciu czuć wspaniały aromat malin połączony z idealną ilością Poeschlowskiego mentolu, istna poezja dla nosa. Sama tabaka jak najbardziej zacna, zalicza się do moich najulubieńszych, lecz ma pewną ogromną wadę. Tabakiera, może i miła dla oka, lecz niestety nie sprawdza się w warunkach wakacyjno-namiotowych, gdyż bardzo łatwo ją uszkodzić i wgiąć. A to nie koniec wad tego pudełeczka, nigdy nie wiadomo w którą stronę obkręcać aby dostać się do dziurki, która uwaga też ma swoją wadę, jest po prostu zbyt mała przez co zawartość nie chce zbyt łatwo wydostać się na rękę. Ahh, gdyby tylko ten specjał był sprzedawany w tabakierce typu McRoyal czy President, mielibyśmy do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki. Podsumowując, za 7zł dostajemy przecudną tabakę zapakowaną w dość nie trafioną tabakierę, tak czy inaczej POLECAM!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ niesamowicie odświeżająca
+ o świetnym aromacie
Minusy Tabaki
- dość droga
- eh ta tabakiera
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Antagonista Napisane przez Antagonista
Grudzień 07, 2011
Ja tam nigdy z tymi tabakierami problemu nie miałem.
btw. Można ją kupić za 4.10zł.
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

kozik Napisane przez kozik
Grudzień 07, 2011
Autorze recenzji, jedź na Ukrainę, tam dostaniesz Ozonę Raspberry w tabakierce typu Presidentowskiego. ;)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2