redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Alpina
Alpina Hot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.5
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.5

Alpina

Z góry jestem zmuszony poinformować, że jestem osobą początkującą. Posiadam zaledwie kilka tabak. Jest to też moja pierwsza recenzja, dlatego każda uwaga jest mile widziana.

Alpina była moją pierwszą kupioną tabaką. Oceny miała dobre, w sklepie była dostępna, więc kupiłem. Jak się okazuje, jest to tabaka bardzo łatwo dostępna. Widziałem ją w każdym miejscu gdzie tą zacną używkę można nabyć. Jest to bardzo duża zaleta tego produktu. Chcesz spróbować ? Idziesz do sklepu i kupujesz, zamiast na nią polować.

Aromat:
Alpina to bez wątpienia owoce leśne z mentolem. Owocowa nuta jest bardzo słodka i mocna. Ciężko jest odnaleźć konkretne owoce a mentol jest delikatny i przyjemny, bardzo dobrze orzeźwia i nie zabija aromatu owoców. Po zażyciu długo w nosie czujemy ten bardzo przyjemny aromat. Nie jest to jednak Tabaka którą można zażywać "non stop", jest po prostu słodka i może się znudzić.

Zmielenie:
Drobne, wilgotne, lubi się zbijać w grudki.

Tabakierka:
10 gramowa, plastikowa tabakierka w ładnym odcieniu zieleni. Jest bardzo praktyczna i elegancka. Z powodu remontu miała ze mną trudne przejścia ale jest w 1 kawałku i ciągle prezentuje się tak samo dobrze.

Podsumowanie:
Na dzień dzisiejszy jest moją ulubioną tabaką. Jednak miejcie na uwadze, że moje doświadczenie w tym temacie jest małe. Zdecydowanie warto spróbować tego wyrobu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Niska cena
Dostępność
Przyjemny aromat
Ładna Tabakierka
Minusy Tabaki
Może się znudzić
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or