redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ozona English Menthol Type
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

5.0

Soft Bull

Ozona English Menthol Type, dziecko Alojzego Poschla z bardzo licznym rodzeństwem zdecydowanie wyróżnia się na półkach swoim niecodziennym pudełkiem. Okrągła, tłoczona metalowa tabakiera przykuje wzrok każdego tabaczarza, jestem tego pewien. Nie oceniajmy jednak książki po okładce, zajmijmy się zawartością.

Przy pierwszym spotkaniu tabakę nazwałem słabszym bratem Red Bulla. Pudełko jest już na wykończeniu, a ja nie zmieniłem zdania. Po zażyciu czuć mentol(powtórzę innych - nie angielski) z eukaliptusem w tle. W przeciwieństwie do "byczka" mentol ten nie wypala nam śluzówki, przez co myślimy tylko o tym jak pozbyć się "tego" z nosa, a jedynie rozprowadza eukaliptusową woń uraczając śluzówkę umiarkowanym mentolem. Kiedyś właśnie tak wyobrażałem sobie ideał "Red Bulla".

Tabaka jest dobra, ale nie wspaniała. Nie ma też specjalnie złożonego aromatu(nawet jeśli ma, to głęboko pod mentolem), przez co nie ma się nawet w co zagłębiać. Dla fanów mentolu powinna być jak znalazł, gdyż poza ich ulubionym aromatem jest ona "czysta". Chociaż nie występuje w każdym kiosku, ze względu na czysto mentolowy charakter, można ją nazwać najbardziej podstawową tabaką Poschla.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Piękne pudełko
Dobry, nie przesadzony mentol
Nadaje się na codzień
Minusy Tabaki
Zdarzają się problemy z dozowaniem
Nieco zbyt prosta
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or