redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Pablo     Wrzesień 26, 2012    
(Updated: Październik 25, 2012)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Boska czarnulka

Kto mnie troszkę zna ten wie że mój związek z Gawcią Aprokotką trwa już ładnych parę lat. Przyznam się Wam (tylko mnie nie wydajcie) że dość często zdarzają mi się skoki w bok... Miałem również kilka dłuższych romansów np z Gluck Auf, Jubiläums Snuff niedawno z Magic Moment. Za każdym razem jednak pokornie wracałem do swojej oblubienicy pod jej pantofelek. Ostatnio poznałem jednak piękną filigranową czarnulkę. Imię jej to Grado Caffè... Kochliwy jestem no i zabujałem się w niej od razu. Serce mam wielkie więc stwierdziłem że mogę kochać więcej niż jedną...

Tabakierka: w ozonowym stylu, obrotowa z dziurką w boku. Brak naklejki na froncie tabakierki, zastępuje ją za to ładnie nałożona farba z estetyczną grafiką. Ilość tabaki jest skandalicznie mała! Zaledwie 4 gr. To jej największy minus.
Tabaka: wilgotność i konsystencja poschlowska znana z Gawitha, Ozony czy Red Bulla o ciemnej barwie.
Aromat: kawowy. Nie znam się na kawie. Pijam ją bardzo sporadycznie więc nie powiem Wam czy to capuccino, espresso czy jakaś rozpuszczalska. Wiem jedno: jeśli znalazł bym kawę o smaku tej tabaki to pił bym ją chyba wiadrami! Aromat utrzymuje się długo i jest bardzo przyjemny. Nie nachalny, delikatny, po prostu bardzo gustownie skomponowany.

Czarnulka jest świetna. Ma to coś! Mógłbym z nią pochodzić dłużej jednak po 2 dniach tabakierka świeci pustkami. Zważając na to że było jej tylko 4 gr. a kosztuje tyle co przeciętna 10 gr. dobra tabaka to niestety zwycięża ekonomia.
Spadaj maleńka! Masz tu 2 piątaki i wpadnij za jakiś czas. Jesteś dla mnie za droga w utrzymaniu. Czekam na nasz następny raz z niecierpliwością... :)

Podsumowanie o tabace

Minusy Tabaki
Tylko 4 gr!
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
porthole Napisane przez porthole
Październik 25, 2012
Bo to ekskluzywna kochanka jest, pieści, ale wymaga poświęceń i kosztowności. Po Gawcii Aprakotce sądzę, iż ogólnie lubisz czarnulki :)
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1