redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Radford Premium Snuff
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Kwiecień 07, 2013)
Ocena ogólna 

2.5
Ocena smaku 

2.0
Ocena opakowania 

4.5

Radford Premium Snuff

Radford Premium Snuff, oj bardzo byłem ciekaw tego produktu aż parę miesięcy temu nabyłem jedno opakowanie tej że tabaki. Dzisiaj na szczęście udało mi się już je całkowicie opróżnić.

Nikomu chyba nie trzeba mówić że jest to produkt ze stajni Poschla, najbardziej co mnie zdziwiło w tej tabace to cena ponieważ dałem za nią aż 16 zł ( za takie pieniądze mielibyśmy jakiegoś dobrego np. Bernarda).

Pasuje nadmienić parę słów na temat tabakierki . Przyznam szczerzę że jest bardzo elegancka i praktyczna, suwak się nie zacina i tabakiera sama w sobie jest solidna i wytrzymała. Trzeba by naprawdę użyć sporo siły żeby ją naruszyć. Dodam że tabakierka jest 10gramowa

Pora na konsystencje. Tu jest w miarę standardowo jak na wyroby pana Alojzego proszek średnio zmielony, bardzo wilgotny pokusił bym się na zdefiniowanie go jako lepki, barwy jasny brąz.
Niestety ta tabaka bardzo mi nie przypadła do gustu, szczerzę? Smak wydaje mi się bardzo sztuczny czuć tam jakieś owoce ale naprawdę nie jestem w stanie przytoczyć jakie. Tabaka jest okropnie słodka (przynajmniej dla mnie ) zakrapiana delikatnie mentholem, no może nie delikatnie ale jest on znośny w tym wypadku. Gdyby nie ten menthol tabaka by była koszmarnie przesłodzona.

Rzadko się zdarza żebym nie był w stanie wyskrobać długiej recenzji w tym wypadku mam zawiązane ręce ponieważ tak jak mówię ten produkt bardzo ale to bardzo mnie odpycha. Spodziewałem się czegoś innego czegoś takiego jak hmmm… Packardzie? Oj bardzo się zawiodłem na tym Radfordzie.

Mam jeszcze nie otwartego Radforda English Type, prawdę mówiąc boję się go otwierać. Dlaczego? Ponieważ nie rozumiem dlaczego Poschl próbuje odwzorować coś czego na pewno mu się nie uda odwzorować. Co do Radforda Premium muszę przyznać że jak na tą firmę nie spływa drastycznie po gardle.

To ode mnie będzie na tyle, myślę że nie dostanę wielu minusów bo po prostu to jest moja szczera opinia do której mam po prostu prawo. O to chyba chodzi w recenzjach aby były jak najbardziej szczere .

Pozdrawiam Bonczi.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Śliczna i praktyczna tabakiera
- W tym wypadku menthol
Minusy Tabaki
- Jak dla mnie smak
- Cena !!!
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Pablo Napisane przez Pablo
Maj 15, 2013
Zgadzam się z Tobą w 100%. Opróżniłeś całą tabakierkę? Gratuluję! Mnie to przerasta i całości z pewnością nie "skonsumuję".
Antagonista Napisane przez Antagonista
Grudzień 07, 2013
Słyszałem, że ta tabaka robi się fajna, jak sporo czasu przeleży: jakieś orzechy włoskie i śliwkę da się wyczuć.

btw. To jest recenzja tej tabaki w wersji Mild, czy zwykłej? ;)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2