redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Schneeberg
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Filek     Maj 07, 2010    
Ocena ogólna 

4.9
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.5

Górski chłód

Biała tabaka, fikuśny twór nie mający z prawdziwą tabaką nic wspólnego, często te beztytoniowe odświeżacze są dramatyczne tak w smaku jak i w cenie. Schneeberg jest inny. Z odświeżaczami nie mam długiej przygody, ale to odświeżacz "Ozona Snuffy Weiss" był pierwszą tabaką jaką spróbowałem. Dobra widzę że zbaczam z tematu. Schneeberg jest bardzo słodką acz orzeźwiającą "tabaką". Jest ciekawsza i bardziej chłodzi od białej ozony, nie wiem czemu. W roli tabakierki występuje tutaj szklana buteleczką która dodaje powagi białemu proszkowi. Odkręcamy plastikową nakrętkę, staramy się wysypać choć trochę tego białego puchu (co nie jest niestety łatwe, ja musiałem pomóc sobie nożem), no i snuff! I w tym momencie przenosimy się z środka upalnego lata do górskiego kurortu w środku zimy, szkoda że na tak krótko.

Podsumowując, to bardzo smaczna namiastka w nietuzinkowym opakowaniu które sprawia odrobinę problemów za to nadrabia wyglądem. Jest to chyba najlepsza biała tabaka jaką próbowałem (acz próbowałem ich niewiele). Cena może wydawać się nieco wygórowana, ale nie żałuje ani złotówki wydanej na Schneeberga.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Bardzo smaczna namiastka tabaki
-Piękne opakowanie...
Minusy Tabaki
-...które sprawia drobne problemy
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or