redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Packard's Club
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 06, 2011)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Jako iż nie przepadam za aromatem róży, nie spodziewałem się zbyt wiele po tej tabace... Ale ;] Zacznę od tabakiery: Elegancka i dostojna :) Koloru ciemnej wiśni pudełeczko o poręcznym kształcie skrywające około 6,5 gramów brązowego pyłu, ciekawostką tu jest dozownik, który podaje nam prosto na rączkę śliczna kosteczkę 0,5 cm sześciennego tabaki :) Nazwa tabaki napisana ładnymi złotymi literami, nad nią złoty herb Poschla, a pod nazwą biała linia i biały dopisek "club snuff". Elegancko :) Co do fizyczności tej tabaki... Pył konsystencją przypomina Alpinę, co do wilgotności to wydaje się być bardziej sucha. A smak... hmm... nie lubię róży ale tutaj to co innego :) Po niuchnięciu nos zalewa fala różano-mentolowego aromatu. Róża tutaj nie jest tak jak w Portosie mydlana, lecz przywodzi na myśl... Różaniec :) Powoli róża się ulatnia a na pierwszy plan wchodzą cytrusy. Ja tu czuję przede wszystkim pomarańczę i odrobinę cytrynowej cierpkości, owa pomarańcz przypomina mi trochę tę z Ozony Orange. Miłe skojarzenie :) Minusem może być to że Packardzik lubi spływać. Ogółem świeża i idealna zarówno na niedzielę jak i na co dzień tabaczka :) Polecam :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or