redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Pablo     Wrzesień 26, 2012    
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Kawa z czekoladą

Po dość długiej przerwie z tabaką postanowiłem wrócic do mej ulubionej używki . Więc poszedłem do hurtowni tytoniu i zakupiłem ozone orange. Lecz obok niej na półce zauważyłem coś nowego. Tabaka o zapachu kawy? Później sprobuje. Więc żyłem z ozoną orange gdy w końcy zdecydowałem sie na zakup opisywanej tabaczki. zapłaciłem 5.50 zl. Szybko wychodząc z hurtowni otworzyłem tabakiere . I? I pierwsze co poczułem? Świeżo zmielona kawa! Jakby prosto z młynka. Pomyślałem - Musi być dobra. Pierwszy niuch i ? I ten mentol !! Zdziwiłem się, miala być kawa a jest tona mentolu!? Totalna załamka, niewypał. Lecz po paru chwilach, coś powoli się wyłania, do głosu dochodzi KAWA, czuje to ! Pyszna, świeżo zaparzony kubek kawy, zapach unoszący sie każdego ranka w kuchni. Super ! Lecz chwila! TO nie wszystko ! Czekolada! tak , to czekolada ! ten zapach , dla mnie zapach czekolady mlecznej . Po chwili , gdy zapach ulatuje chce więcej . I tak do tej pory delektuje się jej smakiem :) Reasumując, przy pierwszej mojej recenzji :), tabaczka godna polecenia. Jeśli będziecie mieli okzaję ją zakupić, kupujcie bez wahania ! Grado Caffe snuff, wasze zdrowie ! :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Zapach świeżo zmielonej kawy
Czająca sie czekolada
Bardzo dobra !
Minusy Tabaki
Tabakiera z zbyt małym otworem
Mentol..
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or