redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Pablo     Wrzesień 26, 2012    
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Kwadrans na kawę

Któż jeszcze pamięta te czasy kiedy po kawę, czy cukier stało się w długich ogonkach, z trwogą czy wystarczy zapasów w sklepie, byłem jeszcze wtedy dzieckiem, lecz zdarzało się że nie miał się kto inny mną zaopiekować i trzeba było iść z babcią do sklepu, wtedy też najczęściej kupowało się kawę w ziarnach i mieliło się w domowych młynkach ręcznych lub elektrycznych, który jeszcze do dziś mam w kuchni i nawet działa!! Jaki to cudny zapach się wtedy unosił. Dziś kiedy kupując z pewnym oporem tą tabakę, przypomniałem sobie te czasy, pamiętam też że lubiłem też zapach palonego w fajce tytoniu i samego tytoniu również, stad chyba to zamiłowanie do tabaki. Patrząc na tabakierkę miałem wrażenie, że będzie to aromat gorzkiej czarnej mocno palonej kawy, okazało się że to słodka kawa z mlekiem, mimo to nie zawiodłem się, stajnia Poschla stanęła na wysokości zadania i stworzyła fajną "deserową" tabakę. Chwilę zastanawiałem się do czego ją przyrównać, co mi przypomina i jest!!! Otóż aromat jest podobny do czekoladki Merci o smaku kawy. Grado jest podobna do produktów PG jednak troszkę inna niż WoSy, gdyż drobno zmielona Irish Coffee szybko się ulatnia z naszych nozdrzy a szkoda. Spokojnie można nią poczęstować tą "słabszą" płeć nie słysząc że śmierdzi jak stare skarpety:) Podsumowując oceniam ją dość wysoko, nie jest może kawową ekstazą ale jest bardzo apetyczna i warta skosztowania.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Świetny i długotrwały aromat.
Mała i poręczna tabakierka z ładna etykietą.
Bardzo słodka.
Minusy Tabaki
Mały otwór wylotowy.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or