redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Königsprise
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 11, 2014)
Ocena ogólna 

4.5
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.5

Nowe szaty Królowej

... "Jedziecie do stolicy kraju kapitalistycznego. Który to kraj ma być może nawet tam i swoje ... plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów". Scena wyrwana z kultowej komedii Miś. No tak ale co to ma do naszej tabaki? Hmmm a no nic, bo o ile pochodzi z kraju kapitalistycznego to jej plusy nie są w stanie przysłonić minusów bo moim zdaniem ich nie posiada. Jest doskonale zrównoważona, majstersztyk bym powiedział. Tytoń, zmielenie i wilgotność wprost idealna i pełni zasługuje na miano królowej. Jej delikatność a zarazem orzeźwienie wprawiło mnie dziś w zachwyt i euforie. Królowa obnażyła się przede mną w całej okazałości i wprowadziła w błogi nastrój. Nic tu nie męczy, nic nie przeszkadza wprost ideał a do tego cena, szkoda że zdominowana przez mocne mentolówki i inne owocowe wynalazki z Poschla, mam nadzieje że kiedyś Królowa znów zasiądzie w pięknej granatowej aksamitnej sukni na złotym tronie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Wspaniały aromat.
Niska cena.
Niesamowite orzeźwienie
Lekkość w odbiorze
Przyjemne doznania
Minusy Tabaki
Jedyny minus taki że nie posiada minusów :)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Antagonista Napisane przez Antagonista
Marzec 12, 2014
Z kraju kapitalistycznego? A ja myślałem, że z Niemiec. :)
Anapolon Napisane przez Anapolon
Marzec 12, 2014
Oczywiście że z Niemiec, fakt że są one Republiką Federalną ale przecież wykazują właściwe dla kraju kapitalistycznego cechy, ale nie o politykę tu przecież chodzi :)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2