redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ozona Spearmint
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 22, 2014)
Ocena ogólna 

3.6
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

2.0

Mięta

Poschl Ozona Spearmint nie wiem czy moja recenzja będzie obiektywna ponieważ ‘Miętka’ była moją pierwszą tabaką w życiu i tu jest tak jak z kobietą swój pierwszy raz pamięta się do końca życia, mogą to być wspomnienia jak najbardziej złe do których nikt nie będzie chciał wracać, a może to być wspomnienie piękne i cudowne które na zawsze bardzo wyraźnie zostanie wyryte w naszej pamięci.

Tak jest ze mną pierwszy raz zostałem poczęstowany ‘miętką’ od mojego najlepszego przyjaciela i nie powiem był płacz, kichanie i brązowe gile z nosa, ale aromat który został w moim nosie był nie do opisania, było cudownie i przyjemnie, wkońcu przez pare pięknych momentów mogłem oddychać przez niezatkany nos (pozdrawiam moją przegrode).

A teraz pare słów o właściwym produkcie więc tak tabakierka typowa dla Poschlowskich ozon, prostokątne plastikowe pudełko z zamykaniem do u góry, to właśnie zamykanie w tych typach tabakierek jest dla mnie złym rozwiązaniem bo zamykanie często się niszczy i odpada, a zażywanie później tabaki gdzieś na zewnątrz staje się troszeczkę bardziej uciążliwe ponieważ trzeba uważać, żeby nie zgubić swojego zamykania.

Konsystencja tabaki jak dla mnie typowe Poschlowskie zmielenie, ale jest troszeczkę bardziej sucha niż Cherry czy Orange. Aromat jest przyjemny, ale nie jest niepowtarzalną mieszanką bardzo przypomina mi miętowe gumy do żucia plus aromat tej tabaki jak dla mnie jest bardzo orzeźwiający/odświeżający.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Odświeżający aromat
-Łatwość dostępu w tabakierce
-Dostępność
Minusy Tabaki
-Tabakierka
-Niezbyt oryginalny aromat
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or