redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Radford Snuff English Type
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Styczeń 18, 2011    
(Updated: Wrzesień 22, 2014)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Lód

Kolejna tabaka od Poschla.

Gdy wszedłem do sklepu z wyrobami tytoniowymi, na ta tabakę skusił mnie elegancki wygląd tabakierki i to, że jest mentolowa co powinno mi pomóc w oddychaniu (dzięki mój wielokrotnie połamany nosie).
Zacznijmy od tabakierki, biało niebieska kolorystycznie z prostym logiem i napisem Radford i English type, na dole tabakierki jest napisane No. 1.

Kolejna rzeczą która przekonała mnie do zakupu tego produktu Poschla był rzekomy English type jako, że mieszkam w kraju Szekspira i ‘arystokracji’ postanowiłem podtrzymać klimat.

Plusem tej tabaki jest to, że jest dostępna w dwóch rozmiarach 5g i 25g miałem na tyle szczęścia, że dostałem 25g za niecałe 3 funty co nie jest jakimś ogromnym wydatkiem. W większości puszkowych tabak w większych czy mniejszych rozmiarach problemem jest wysypywanie się zawartości przy ich otwieraniu, nie wiem jak Poschl to zrobił, ale poszerzona delikatnie puszka wydaje się, że rozwiązała ten problem.

Po otworzeniu tabaki mój nos uderzył ostry agresywny zapach mentolu, po obejrzeniu proszku mogę stwierdzić, że jest dość wilgotny, i średnio zmielony. Tabaka powinna być brązowo – rudego koloru.
Przy zażywaniu tego produktu wiedziałem, że nie powinienem był go wybrać na jedną ze swoich pierwszych tabak, z jednego byłem zadowolony, mój nos wreszcie mógł oddychać i to przez całkiem długi czas po zażyciu. Ta mieszanka posiada w sobie ogromną ilość mentolu, przez który przebija się delikatny słodkawy posmak (tytoń) i oczywiście eukaliptus który w mojej opinii powoduje uczucie chłodu/lodu.

Śmieje się, że po zażyciu tej tabaki czuję się jak w reklamach gum do żucia, oddycham pełną piersią a laską wokół mnie twardnieją sutki, zapach jest tak miętowo lodowaty, że aż parzy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Mocny aromat
- Długi czas działania
- Eleganckie opakowanie
- Nie trzeba używać jej dużo, żeby dobrze działała
- Odświeżenie
- Lodowatość
Minusy Tabaki
- Za dużo mentolu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or