redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Red Bull Strong
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
2.6
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Mocarny Byk

Red Bull strong niestety, ale ten produkt Poschla kojarzy mi się z gimbaziarnią wciągającą tabaki przez szklane lufki co jest jak dla mnie absolutnym nie nie w spożywaniu jakiejkolwiek tabaki, jest to zbyt piękna tradycja, żeby zepsuć ją widokiem dzieci mieszających tabakę i robiącej z niej ‘kreski’ na stole za pomącą karty bankomatowej jeżeli takową mają czy wciągania ją właśnie wcześniej wspomnianą fifką/zwiniętym banknotem.

Owszem wiele osób wciąga tabaki przez rurki czy inne akcesoria, ja robię to wprost z wierzchu dłoni, szczypty lub ewentualnie używając łyżeczki specjalnie do tego przeznaczonej.

Nazwa Red Bull kojarzy mi się ze słynnym energy drinkiem który dodaje skrzydeł, ta tabaka ma naprawdę w sobie czerwonego byka który swoim mentolem i siłą sprawia, że czuje się orzeźwienie przez dobre kilkanaście jak nie kilkadziesiąt minut, czujemy jego siłę w naszych nosach i na pewno nie są to skrzydła, to jest czysta moc mentolu i eukaliptusa która sieje spustoszenie.

Niestety jakość byka znacznie się obniżyła w ostatnich latach, jak dla mnie ta tabaka ma w sobie to coś co mi jest potrzebne przy częstym zatkanym nosie, wystarczy mała szczypta i oddycham już kilka sekund bo wciągnięciu, ale to samo daje mi Radford czy McChrystals lub Medicated No. 99.

Byk jest koloru jasno brązowego, dosyć mocno zmielony chociaż nie aż tak bardzo jak produkty Gawitha Hoggartha, i jest średnio wilgotny. Co jest jak dla mnie mieszanką praktycznie perfekcyjną do wciągania do nosa, wilgotność sprawia, że aromat będzie dłużej się unosił, co jest chyba celem każdego producenta tabaki huh?.

Tabakierka - ta tabakierka to coś co mi się bardzo podoba jest szczelna, nie wygląda bardzo klasycznie, ale ma w sobie to coś to co ma Gawith Apricot, niestety trafiłem wersje 7 gramową nie wiem czy są większe gramaże, ale ten mniejszy pojemniczek niestety odejmuje uroku. Gawith Apricot jest tego samego designu chociaż ma mniejszy połysk co w kolorze czarnym jest świetnym rozwiązaniem, a w naszym czerwonym byku połysk tabakierki to kremowe zamknięcie czy ta głowa Indianina na przodzie dodaje tylko uroku i czegoś czym opakowanie przyciąga do siebie ludzi, tak jak kiedyś reklamy papierosów, w których twardy, zarośnięty, cowboy noszący wielki kapelusz i jeansy wranglera wyciągał pomiętą, miękką paczkę czerwonych Marlboro i odpalał wymiętego papierosa z wyraźną satysfakcją na twarzy, to przyciągnie wszystkich do tej tabaki.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Moc
- Świetna tabakierka !

Minusy Tabaki
- Pogarszająca się jakość
- Opinia produktu dla Gimbusów
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or