redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gawith Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 23, 2014)
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

5.0

Wspomnień czar

Kolejna tabaką którą kupiłem ze względów sentymentalnych pamiętając czasy swojego dzieciństwa kiedy to chodziło się na działki na plewy i podbierało się sąsiadom owoce typu brzoskwinie, truskawki, jabłka czy właśnie morele których zazwyczaj było bardzo bało ze względu na nasz klimat i przez nas były traktowane jak skarb.

Zacznijmy od opisania tabakierki która jest klasą samą w sobie: czarny kolor z lekkim połyskiem, prostokątny kształt z lekko zaokrąglonymi rogami i napis, napis który łączy w sobie współczesność i przeszłość daje nam bardzo klimatyczne połączenie i elegancki wygląd opisywanego produktu.

Otwierając tą piękną tabakierkę aromat który się unosi jest ostatnią rzeczą która przypomina morele jak dla mnie jest on brzoskwiniowy, ale co ja wiem przecież mój nos nie pracuje dla Pana Poschla i nie komponuje tych wspaniałych zapachów. W późniejszym momencie nasze nozdrza atakuje mentol którego jest tu zdecydowanie za dużo i który jak dla mnie niestety psuje ¼ tego
aromatu.

Przejdźmy do konkretów wysypując tabakę na wierzchnią część swojej dłoni otrzymujemy ciemno brązowy, średnio zmielony proszek który w moim przypadku ma tendencje do zbijania się w grudki co jest dla mnie minusem. Jednak wspominam już o tym kolejny raz wilgotność Poszlowskich tabak pomaga utrzymywać aromat tego pięknego zapachu przez jak najdłuższy czas w naszych nosach.

Po rozsypaniu odpowiedniej ilości przeszedłem do kosztowania tego produktu i wtedy zrozumiałem gdzie ta morela się chowa, jej nutę czuć bardzo wyraźnie w tym Poschlowski proszku jest jedno, ale jak dla mnie za dużo tam mentolu który sprawnie zabija aromat moreli który jak dla mnie powinien być nutą przewodnią, ale niestety jak wspomniałem wyżej jest nią mentol. Niestety sąsiedzi z działek nie hodowali mentolowych moreli które są smakiem mojego dzieciństwa i chwała im za to bo mogę teraz napisać tą recenzje skarżąc się na zbyt chemiczny aromat.

Mimo wszystko w mojej opinii ta tabaka zasługuje na wysoką ocenę, za jakby nie patrzeć unikatowy aromat i wspaniałe opakowanie w którym nasz proszek jest zamknięty.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Piękna tabakierka
- Aromat dzieciństwa
- Mimo wszystko unikatowy aromat
Minusy Tabaki
- Zbija się w grudki
- Zdecydowanie za dużo mentolu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or