redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Red Bull Strong
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.9
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.5

Ambrozja

Red Bull był drugą tabaką, którą zażywałem, ale pierwszą kupioną.
Szkoda, że tak ciekawa i wyrazista tabaka jest zdaniem wielu "koneserów tabaczarzy" uważana za produkt skierowany dla gimbazy... Red Bulla miałem od zawsze i zawsze, nie zależenie od tego czy miałem akurat inne tabaki. Oczywiście zgadzam się, że nie jest to najlepsza tabaka, ale prostym równaniem stosunek/cena jest to jednak bezwzględny faworyt. Zażywam tabakę regularnie od jakiś 6-7 lat i od jakiegoś pół roku nie "snuffałem" nic oprócz red bulla i nie jest mi z tego powodu jakoś specjalnie przykro. Dodatkowo powiem, że przyzwyczaiłem się do mocy i aromatu i chyba nie zamieniłbym na nic innego. Oczywiście jestem otwarty na różne aromaty i rodzaje, ale gdybym miał wybierać to z wielu aspektów pozostałbym przy red bullu.
Pozdrawiam

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Mocna
-Wyrazisty mentolowy aromat
- Nie wysusza (zbyt mocno) śluzówki
- Łatwo dostępna
- Stosunkowo tania
- Solidna dość szczelna tabakierka
Minusy Tabaki
-Po otwarciu dosyć szybko zmienia swoje właściwości
(znam tą tabakę na wylot i mogę z całą pewnością stwierdzić, że po tygodniu normalnego przechowywania traci część swoich walorów.)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Rodion Napisane przez Rodion
Luty 10, 2016
Nie wysusza śluzówki? :D
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

kaczmarrasta Napisane przez kaczmarrasta
Luty 10, 2016
Według mnie (zażywam 2-3 razy dziennie dość obficie) nie widzę żadnych efektów ubocznych, więc raczej nie wysusza, jednak w głównej mierze zależy to od nosa nie od tabaki ;)
Pozdrawiam
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2