redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ozona President
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.1
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.5

Geniusz tkwi w prostocie.

Powodem dla którego postanowiłem zakupić Presidenta jest prosta i elegancka tabakierka, pierwsze co rzuciło mi się na myśl to czarny garnitur w połączeniu białą koszulą. Niestety bardzo szybko się rysuje i traci swój blask odkrywając przed nami plastik.
Jeżeli chodzi o smak, President atakuje nasz nos bardzo silnym i wyrazistym mentolem i mimo tego że sam tytoń wydaje się być dobrej jakości, ciężko wypowiedzieć się o jego smaku ponieważ jest wyczuwalny dopiero po dłuższym czasie. Mimo to ogólnie tabaka smakuje dobrze i równie dobrze zgrywa się z ciężkim alkoholem. Jednak w odróżnieniu od większości produktów Ozony, nie jest ona tabaką codzienną - co wskazuje nam wcześniej wspomniana tabakierka jak i jej ilość ograniczona do 7 gram. Ostatnią uwagą jaką chciałem się z wami podzielić jest ilość zażywanej tabaki, w odróżnieniu od większości, tej wysypuje nieco mniej gdyż w większej ilości mentol szczypie nos i atakuje zatoki.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-intensywny mentol
-elegancja i prostota w dobrym wydaniu
Minusy Tabaki
-rysująca się tabakierka
-przy zażyciu większej ilości możliwość wystąpienia spływu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Anapolon Napisane przez Anapolon
Lipiec 26, 2015
Kilka zdań więcej na temat aromatów jakie wyczuwasz i konsystencji tytoniu i było by całkiem dobrze napisane. Pozdrawiam.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1