redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Südfrucht
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 09, 2011)
Ocena ogólna 

3.6
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

2.0

Tego dnia stałem się posiadaczem tej tabaki. Poszedłem do babci, pomagałem jej, bo już staruszka nie ze wszystkim sobie poradzi. Mimo to pali dziennie dwie paczki tanich papierosów. Pomagałem jej, rozmawiałem. Wychodząc zauważyłem gdzieś w szafce starą puszkę, do przechowywania tytoniu lub herbaty. Babcia pozwoliła mi ją zabrać. Udałem się do auta i pojechałem do domu. Tam przyglądałem się puszcze, widnieją na niej malunki Anglii z różnych okresów, bardzo ładne malunki. U góry jest wieczko, czarny korek. Próbowałem go otworzyć, ale rękami niestety było to niemożliwe. Otworzyłem w końcu nożem. W środku była jakaś kawa. Nie zastanawiając się dłużej wysypałem ją i wyciągnąłem saszetkę zawierającą 25 gram Schmalzlera od firmy Poeschl. Niebieska saszetka, na której widnieje napis Sudfrucht i obrazek owoców. Zabrałem nożyczki, otworzyłem saszetkę i przesypałem zawartość do puszki. Przy przesypywaniu wydobywał się bardzo intensywny zapach banana i dobrego tytoniu. Zażyłem szczyptę, trudno jest zażyć tego schmalzlera, gdyż jest bardzo gruby. Poczułem najróżniejsze owoce, banan, ananas i to wszystko mieszało się z aromatem dobrego tytoniu. Po 10 minutach zacząłem kichać, wtedy dopiero poczułem moc tytoniu. Aromat przewija się bardzo długo. Zaiste, dobry Schmalzler...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or