redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Ozona English Menthol Type Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.1 (16)
24524   0   1   0   0   3

Recenzje użytkowników

6 reviews with 4 stars

16 reviews

 
(5)
 
(6)
 
(5)
2 stars
 
(0)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
4.1
 
4.0  (16)
 
4.8  (16)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
4.3
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
3.5

Królowa Mentolina!

Mentol wśród mentoli, pierwsze co mnie urzekło to tabakierka, połączenie presidenta i okrągłych ozon owocowych, bardzo ładne połącznie :) następnie aromat przywodzący na myśl tytoń z domieszką mentolu, a na samym końcu smak...
Wreszcie poczułem mentol w tabace, a ile ja na to czekałem! Kiedyś miałem e fajkę, i mentolowy liquid, i smakuje identycznie, Ta tabaka jest najbardziej mentolową tabaką jaką miałem w nosie :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Mentol !
-Tabakierka !
Minusy Tabaki
-W tabakierce mój znienawidzony otworek ...
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
3.8
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
5.0

Soft Bull

Ozona English Menthol Type, dziecko Alojzego Poschla z bardzo licznym rodzeństwem zdecydowanie wyróżnia się na półkach swoim niecodziennym pudełkiem. Okrągła, tłoczona metalowa tabakiera przykuje wzrok każdego tabaczarza, jestem tego pewien. Nie oceniajmy jednak książki po okładce, zajmijmy się zawartością.

Przy pierwszym spotkaniu tabakę nazwałem słabszym bratem Red Bulla. Pudełko jest już na wykończeniu, a ja nie zmieniłem zdania. Po zażyciu czuć mentol(powtórzę innych - nie angielski) z eukaliptusem w tle. W przeciwieństwie do "byczka" mentol ten nie wypala nam śluzówki, przez co myślimy tylko o tym jak pozbyć się "tego" z nosa, a jedynie rozprowadza eukaliptusową woń uraczając śluzówkę umiarkowanym mentolem. Kiedyś właśnie tak wyobrażałem sobie ideał "Red Bulla".

Tabaka jest dobra, ale nie wspaniała. Nie ma też specjalnie złożonego aromatu(nawet jeśli ma, to głęboko pod mentolem), przez co nie ma się nawet w co zagłębiać. Dla fanów mentolu powinna być jak znalazł, gdyż poza ich ulubionym aromatem jest ona "czysta". Chociaż nie występuje w każdym kiosku, ze względu na czysto mentolowy charakter, można ją nazwać najbardziej podstawową tabaką Poschla.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Piękne pudełko
Dobry, nie przesadzony mentol
Nadaje się na codzień
Minusy Tabaki
Zdarzają się problemy z dozowaniem
Nieco zbyt prosta
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Good morning!

Ozona English Menthol Type nie wychodziła mi z głowy, odkąd ją zobaczyłem w sklepie z tabaką. Już ją chciałem kupić, ale niestety, nie miałem wystarczającej kwoty na ten szczytny cel. Postanowiłem w duchu,że przy najbliższej okazji ją kupię. Jak postanowiłem tak zrobiłem, i oto teraz leży przede mną bohaterka tej recenzji. Powiem szczerze,że im dłużej się patrzę na tabakierkę,tym dłużej mi się ona podoba. Srebrna, tłoczone napisy, dla mnie osobiście jest bardzo gustowna, jednak dla niektórych jest tandetna. Cóż o gustach się nie dyskutuje.
Jako,że tabakiera to jedno, a tabaka drugie, przejdę teraz do oceny samej tabaki.
Zmielenie: na pierwszy rzut oka typowe dla serii Ozona, po chwili jednak doszedłem do wniosku,że jest drobniej zmielona niż Ozona Raspberry czy Cherry. Wilgotność standardowa dal Poschla.
Aromat: już po otwarciu czuć mentol, jednak nie taki jak np z Alpiny, tylko trochę delikatniejszy,bardziej hmm wysublimowany, nienachalny. Po zażyciu czuć oczywiście taki "chłodek" wywołany mentolem, zapach mentolu i ogólne odświeżenie. Niestety wychodzi tutaj też główna ( i jedyna wg. mnie) wada tej tabaki: zapach znika z nosa po 3-4 minutach. Całkiem dobrze przeczyszcza nos.
Tabaka ta jest naprawdę dobrym wyborem dla osób, które nie lubią (bądź mają dość) mocnego mentolu i ,naturalnie, dla wszystkich wielbicieli mentolówek.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- ciekawy mentol.
- tabakierka.
- cena.
- dobra dla początkujących.
- dobrze orzeźwia i przeczyszcza nos.
Minusy Tabaki
- chyba najmniej trwała aromatycznie tabaka wśród Poschl'owskich Ozon.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Marzec 20, 2010)
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Ozona

Gdy ta Ozona trafiła w moje ręce, spodziewałem się czegoś nadzwyczajnego. Jednak lekko się na niej zawiodłem...

W smaku jest to po prostu mentol. Czy angielski, jak wskazuje nazwa, bym polemizował. Po angielskim mentolu spodziewałem się coś ala. WoS, czyli mocnego uderzenia mentolem. W tej Ozonie mentol jest łagodny i orzeźwiający. Jest bardzo dobry, ale spodziewałem się czegoś innego. Zmielenie i wilgotność zamyka się w standardzie Poeschla.

Tabakiera jest inna niż w pozostałych Ozonach 5g. Tu przednie napisy są tłoczone, co nadaje jej niecodziennego charakteru. Za to duży plus. Ale tak jak reszta Ozon obrotowych, ma tendencje do zacinania się.

Ogólnie jest to b. dobry snuff, niema w nim niczego co mogłoby wadzić. Tyle, że jest to raczej Poeschlowski mentol, niż angielski, który uważam za jeden z najlepszych. Niemniej jednak jest to dobra tabaka, która nadaje się do codziennego użytku.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- łagodność
- nie codzienna tabakiera
Minusy Tabaki
- dostępność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Samochody naszych chłopców są w kolorach mentolowych, a sukienki naszych dziewczyn są po prostu, po prsotu mentolowe... :) Poeshlowska podstawowa tabaka mentholowa, dostępna niemal w każdym sklepie tytoniowym i na każdej stacji benzynowej w Niemczech i Austrii. Popularność jest goromna, ale czy zawartość jest adekwatnie dobra? Tabakierka jest ładna. Ot, blaszka z wytłoczonym napisem. Ładna. Ale nie zachwycająca. Tabaczkę ciężko wysypać, ponieważ tak samo jak w innych Ozonach w okrągłych blaszanych puszkach nie ma zaznaczonego miejsca, gdzie "spotykają" się dziurki. No, ale cóż, idzie sobie poradzić. Po wysypaniu widać dość gruby i wilgotny proszek, a przy wąchaniu nie ma się żadnych wątpliwości co do aromatu. Menthol, Menthol, Menthol. I odrobina Poeschlowskiego tytoniu. Po zażyciu niewiele się zmienia, poza tym, że wszystko robi się intensywniejsze, a potem delikatnie przechodzi w kojącą mentholową falę. Tabaka jest naprawdę dobra. Czysta, uczcciwa, wyrazista, mentolowa tabaka. Jednak mentholowych tabak na rynku sporo, po kilka z każdej "stajni", więc Ozona, mimo że bardzo dobra, jest tylko kolejną tabaką, która niestety nie zachwyca niczym szczególnym..

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
6 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2