redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Strawberry
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Castorp
Ocena ogólna 

1.6
Ocena smaku 

1.0
Ocena opakowania 

4.0

Porażka

Od razu powiem, że tabaki tej dał mi spróbować kolega ze szkolnej ławy. Wiedział on, że tabaczę i pewnego pięknego dnia sprawił mi niespodziankę tą tabaką. Jako, że ma on przewlekły katar, nie mógł jej spróbować i dał mi ją do zrecenzowania, sypiąc mi na rękę sporą dawkę specyfiku. Szczęściem jest, że jej nie spróbował, bo ta tabaka to rzecz nie warta zachodu. A teraz koniec osobistej wycieczki.

Tabaka ta jak inne SG jest pylista. Pył aż gryzie w nos, o ile tam trafi, gdyż bardzo, bardzo łatwo ją nieopatrznie zdmuchnąć. Kolor piasku. Mocne zmielenie. Niemożebnie sucha.

Truskawka...jest wiele tabak truskawkowych, acz ta nie jest produktem wybitnym na ich tle. Truskawki nie czuć wcale. Po przebiciu się przez pył w nosie czuć delikatną truskawkę, ale od tabaki o tym zapachu spodziewałam się stuprocentowego zapachu, mocnego truskawkowego kopa.

Kolejna przygoda z SG nie zakończyła się dobrze. Nie polecam jej dla amatorów, gdyż ich zniechęci do tabak. Po Black Coffee i Peach, kolejna porażka (moim zdaniem) Samuel Gawitha. Not my cup of tea, jak rzekliby Anglicy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Ładna tabakierka, acz ma swe wady
Minusy Tabaki
- Niepraktyczna tabakiera
- Nie czuć truskawki!
- Istny pył
- Dostępność
- Nie warta swojej ceny
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
porthole Napisane przez porthole
Marzec 01, 2011
Powiem szczerze, że truskawkę miałem już jakiś czas temu. Przez pierwszy tydzień miałem podobne zdanie na jej temat, ale po nim zaczęła mi smakować, a potem wręcz ją polubiłem. Dziwna to tabaka, którą mam chęć jeszcze kiedyś sobie zakupić. Dlatego zwracam uwagę, że może po "przetarciu" się nią zasmakuje komuś więcej poza mną;)
Anapolon Napisane przez Anapolon
Maj 13, 2014
"Truskawki nie czuć wcale. Po przebiciu się przez pył w nosie czuć delikatną truskawkę" to albo ją czuć albo nie, zdecyduj się.

Tabaka ta jak inne SG jest pylista. - Nie wszystkie tabaki SG są pyliste.
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2