redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Vanilla
Vanilla Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Vanilla

Samuel Gawith, jedna z najbardziej szanowanych firm tytoniowych. Pokaźny asortyment Sir Samuela, bogaty jest w tabaki ciężkie, tradycyjne i często trudne w odbiorze. Lecz dobrze szukając można znaleźć także produkty, które zaskakują swoją łagodnością i słodyczą.
Taką tabaką jest Vanilla.

Vanilla została zapakowana, w zapożyczoną od bernarda, czarną tabakierkę. Trudno o lepszy wybór. Opakowanie, te słynie ze swej szczelności i praktyczności. Etykieta z wizerunkiem Samuela Gawitha również prezentuje się nienagannie.

Zmielenie tej tabaki jest typowo angielskie, czyli bardzo drobne. Wilgotność jest niewielka. Mimo to, tabaka jest usiana małymi grudkami.

Jak nietrudno się domyślić, kwintesencją tej tabaki jest aromat wanilii.
Tabaka, w sposób bezbłędny odwzorowuje zapach tej przyprawy. Jest więc bardzo słodko. Słodycz ta jest niczym nie zachwiana. Żadną chemią, ani mentolem. Mimo iż zmielenie jest drobne, to tabaka nie leci do gardła, ani nie wywołuje przeczyszczenia. Dzięki temu można się cieszyć długo i bezstresowo. Vanilla jest także bardzo łagodna dla śluzówki. Tabaka ta, to istna kraina łagodności. Zażycie jej wprowadza w tabaczany błogostan. Warto też wspomnieć, że gdzieś tam w tle wyczuwalna jest tytoniowa nuta, która nadaje dodatkowej głębi i zwiększa doznania. Szczególnie na rześkim, wiosennym powietrzu zażycie to czysta ekstaza.


Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or