redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Honey
Honey Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Październik 28, 2012)
Ocena ogólna 

4.3
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

3.5

Miodowa Utopia

Wyroby Samuela Gawitha są znane ze specyficznego stylu swoich aromatów. Miażdżąca większość tych produktów przypomina aromaty cukiernicze połączone a kurzowo-popiołowym zapaszkiem. Jak wygląda cukierniczy odpowiednik miodu? Nie wiem, co za tym idzie ten wyrób brytyjskiego producenta przyniósł ze sobą zagadkę i nutę niepewności.

Opakowanie standardowe - ciężki do poruszenia suwak, który wyrabia się z czasem i niebanalny kształt. Nowsze opakowania noszą na sobie wyjątkowo apetyczny dzbanek miodu.
Jeśli chodzi o wygląd, Honey różni się nieco od swoich braci, jest bardziej wilgotny. Nie jest to wilgoć na miarę Poschla, jednak produkt nie jest tak ekstremalnie sypki, jak reszta. Aromat nie jest złożony; czuć kurz i miód, w którym można dopatrywać się fenomenu. Nie jest to zapach miodu naturalny i realistyczny, a słodki i sztuczny. Zachęca do następnej szczypty, następnej, następnej, następnej...kiedy wyjdziemy z miodowej euforii, możemy dokładnie ten "miód" przeanalizować. Są to kwiaty(nie wiem, jakie) z dużą domieszką słodyczy. W połączeniu z kurzowym zapaszkiem wychodzi niebanalny i prosty w odbiorze aromat, który na długo zostaje w pamięci. Nie ma w ni wielkiej finezji, ale czego można oczekiwać po tak jednorodnym zapachu?
Poza typem pudełka, za którym nie przepadam, ta tabaka dostarcza wszystkiego, czego potrzeba do szczęścia w wolnych chwilach. Do użytku codziennego, jak i do okazyjnej degustacji - jest uniwersalna. Jej spożywanie powoduje niestety skutki uboczne; od pierwszej degustacji zacząłem ubolewać nad faktem, że miód nie pachnie jak ona.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Łatwa
Miód!
Minusy Tabaki
Brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or